Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

ZAPYTAJ DIETETYKA JAK NADWAGA ZNIKA!

Nadwaga stała się epidemią naszych czasów, której nie powinniśmy bagatelizować. Odkładanie się zbędnej tkanki tłuszczowej może być przyczyną wielu problemów zdrowotnych.
Skutecznym rozwiązaniem w walce z nadwagą jest zmiana dotychczasowych nawyków żywieniowych.


Nie zwlekaj - już dziś zadbaj o zdrowie swoje oraz swojej rodziny.
(Prowadzimy kuracje również u dzieci od 6 roku życia)

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ konsultacji dietetycznej!
W ramach spotkania zapewniamy:
- pomiary i badanie składu ciała
- dopasowanie skutecznej metody walki z nadwagą
- przydatne materiały merytoryczne dotyczące zdrowego żywienia


Ostrów Mazowiecka ul. Mieczkowskiego 16 
tel.736-093-206
https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=ostrow.mazowiecka 

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 10:00 - 18:00 
Wtorek: 09:00 - 17:00 
Środa: 09:00 - 18:00 
Czwartek: 08:00 - 16:00 
Piątek: 08:00 - 15:00


 

7.JPGW tym roku hasłem przewodnim marszu było „ Ojczyzna w naszych sercach i pamięci”,. Tak jak powiedział z-ca prezydenta Białegostoku pod Pomnikiem Katyńskim: To trudne karty naszej pamięci, ale żaden naród nie może istnieć i rozwijać się bez przywiązania do swojej tradycji i dziejów” Marsz ten upamiętnia tragiczne losy polskich obywateli zesłanych do Związku Radzieckiego w latach 40. i 50. XX w.

Uczniowie gimnazjum biorą corocznie udział w tym podniosłym święcie. Jest to tradycja zapoczątkowana przez panią Małgorzatę Ferenc.

Czytaj więcej...

wystawa_grzybow.jpgJesienna pora, deszczowe poranki i mokra gleba. Jest to pora, w której grzyby rozpoczynają swój sezon. Zanim jednak wybierzemy się, powinniśmy nauczyć się zasad rozpoznawania i zbierania grzybów. Taką możliwość miała klasa 2A, która wraz z opiekunkami P. M. Rolek oraz P. B. Narowską wybrała się do Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Ostrowi Mazowieckiej na wystawę grzybów.

Czytaj więcej...

W pierwszą sobotę września podobnie jak w latach ubiegłych odbyła się w Treblince piękna i wzruszająca uroczystość, która upamiętnia kaźń i męczeństwo więźniów Karnego Obozu Pracy Treblinka I i obozu zagłady Treblinka II.

Czytaj więcej...

DSC08034.JPG1 czerwca 2017 roku nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Celem akcji było zwrócenie uwagi, na problem, jakim jest spadek czytelnictwa, zwłaszcza wśród młodzieży oraz chęć pobicia rekordu Polski w jednoczesnym czytaniu ustanowionego 10 czerwca 2016 roku, wynoszącego 432 608 osób.

Czytaj więcej...

DSCI0618.JPGW dniu 25 maja 2017r na stadionie MOSiR Ostrów Maz odbyły się zawody lekkoatletyczne w ramach kalendarza imprez sportowych pod nazwą XIX Igrzyska Młodzieży Szkolnej – zawody powiatowe. Jest to impreza pod patronatem Szkolnego Związku Sportowego. W ramach kalendarza starty w imprezie, z sukcesami, odnotowujemy co rok. „Królowa sportu” jest dyscypliną przedostatnią , jeśli chodzi o kalendarz. Jest ona jednak bardzo istotna jeśli chodzi o prym w powiatowym sporcie szkolnym. Szkoła nasza, jak już wspomniałam, startuje, z sukcesami, w tych zawodach.

Czytaj więcej...

 

abstract-1239387_640.jpgZa półtora miesiąca kończę gimnazjum, a co za tym idzie opuszczam szkolną gazetkę i publikacje autorskich tekstów na profilu mojej szkoły na YoungFace.TV. Nie pracowałam długo, bo zaledwie rok, ale to właśnie ten jeden rok sprawił, że jestem, kim jestem.

 

Czytaj więcej...

wycieczka_pg_2.jpgPołożenie naszej miejscowości nieopodal stolicy, w której sporo się dzieje, skłania nauczycieli do organizacji wyjazdów integracyjnych dla uczniów. Można byłoby się zastanawiać, czy szkoła, jak proponuje uczniom wycieczkę do Warszawy, jest w stanie zaproponować atrakcyjny program. Ilu pedagogów tyle pomysłów, ilu uczniów taka giełda propozycji.

Czytaj więcej...

b0015.jpg"Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych, doświadczają największej radości życia – prawdziwego poczucia spełnienia.’’

Anthony Robbins

 

28.02.2017 roku w naszej szkole odbył się kiermasz ciast, z którego kwota została przekazana na rehabilitację dla ucznia klasy II b Jakuba Socika. Dzięki niezbędnym ćwiczeniom, można spowolnić chorobę z którą walczy on każdego dnia.

Uczniowie i nauczyciele, jak zwykle wykazali się otwartymi sercami i hojnymi portfelami.

Czytaj więcej...

ogoszenie.png 

siatkowka-malkinia.jpg7.02.2017 roku nasza szkoła zorganizowała 10 Turniej o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna w siatkówce dziewcząt. Uroczystego otwarcia dokonał sekretarz gminy pan Dariusz Chmielewski. Na rozpoczęciu pan Marcin Wojciechowski przedstawił system i program rozgrywek i nagrody o jakie walczyły zaproszone drużyny. W sportowych zmaganiach wzięło udział 6 drużyn: Małkinia Górna, Czerwin, Czyżew, Jasienica, Nur i Boguty Pianki.

Czytaj więcej...

b0001.jpgDnia 2 lutego 2017 r. grupa najlepszych redaktorów „Dwójeczki” wraz z panią B. Siwek odwiedziła Urząd Gminy w Małkini Górnej, aby podziękować Pani Wójt za transport na wycieczkę, jednocześnie przeprowadzić wywiad na temat pracy i planów dotyczących naszej gminy. Byliśmy umówieni na godzinę 14, na miejscu zostaliśmy serdecznie powitani przez panią wójt i zaproszeni do gabinetu, gdzie pracuje i przyjmuje interesantów

. Swoją wizytę rozpoczęliśmy od części oficjalnej. Igor Kraszewski złożył na ręce pani wójt podziękowanie , które dotyczyło naszej wycieczki do Warszawy na galę rozdania nagród konkursu „Energia ze słońca” i zwiedzania Muzeum Historii Żydów, na którą nasi dziennikarze pojechali , dzięki sfinansowaniu transportu przez Panią Wójt.

Czytaj więcej...

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd