Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

ambulans.pngDrodzy krwiodawcy 3 lipca w godz. 9 -13 odbędzie się akcja krwiodawstwa dla mieszkanki naszej gminy Klaudii Kalbarczyk. Krwiobus przyjedzie na plac GOKiS, więc zgłaszajcie się licznie!!! Liczymy na Was! 👊👊
Zbieramy dla Klaudii!!!

Najbardziej kolorowa impreza w Małkini Górnej nadchodzi! 🌈 Widzimy się 5 lipca 2019 💪 w GOKiS Małkinia Górna. WSTĘP BEZPŁATNY!!! ❤️🧡💛💚💙💜
Wyrzut Kolorów co pół godziny od 17:00 do 20:00! 💥🎊 Strefa sprzedaży Kolorów Holi wystartuje ok. 16:00! Imprezę poprowadzi Verossi ❗ ❗ ❗

64571306_2376224409102689_4325987594216144896_o.jpg

MSI_1.jpgNa łąkach pod Prostynią członkowie koła ornitologicznego obserwowali młode ptaki i motyle.

Ostatnie w roku szkolnym zajęcia koła ornitologicznego działającego przy GOKiS były poświęcone ptasim maluchom. W sobotę 08.06.2019 r. młodzi ornitolodzy pod opieką Eweliny Puścian i Hanny Chromińskiej wypatrywali młodych ptaków w różnych środowiskach.

Pierwsze pokazały się młode kawki, które niedawno opuściły gniazda i szukają swojego miejsca wśród bloków i samochodów. Równie łatwo udało się zaobserwować przebywające wciąż w gniazdach młode bociany białe. Nieco trudniejsze do wypatrzenia były młode szpaki ukrywające się w budkach i dziuplach oraz schowane w trawie młode czajki.

Czytaj więcej...

MSI_22.jpgW Dniu Dziecka motocykliści wręczali najmłodszym mieszkańcom gminy słodycze i odblaskowe opaski.

Upominki na Dzień Dziecka to kolejna inicjatywa Grupy Motocyklowej STAJNIA dedykowana dzieciom z gminy Małkinia Górna.

Maluchy cieszyły się ze słodyczy, rodzice doceniali troskę o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu pieszego i drogowego.

Czytaj więcej...

ekologia.jpg

Zabierzcie lornetki i aparaty fotograficzne, to ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym.

7D0618.jpgSamochodowe Kino 7D to ciekawa atrakcja dla wszystkich powyżej 5 roku życia.
Kino mobilne składa się z zestawu 6 ruchomych foteli i 10 filmów 3D o różnej tematyce – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Filmy są animowane, każdy trwa ok. 5 minut.
Seansowi towarzyszą dodatkowe efekty specjalne: nadmuchy powietrza, bańki mydlane, ochlapywanie wodą, łaskotanie po nogach, dźwięk i światło.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!