Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Koło Ornitologiczne działające przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej zaprasza na zajęcia w terenie pt." Dzień ptasich dzieci", które odbędą się 20 czerwca (sobota) 2020r. Zbiórka o godz. 9:30 przed GOKiS Małkinia. Początek zajęć o godz. 9:45 nad bużyskiem w Prostyni (oznaczone czerwonym punktem na mapce).

 

Na 25 maja z RCKiK w Warszawie udało nam się ściągnąć ambulans do pobierania krwi. Zbiórka krwi odbędzie się w godz. 9:00-13:00. Rejestracja Krwiodawców w GOKiS Małkinia Górna TYLKO pod nr. tel 29-7455062 do 22 maja.

Ilość miejsc ograniczona, więc prosimy o szybkie zapisy 

Czytaj więcej...

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym na kartkę wielkanocną. Regulamin konkursu.

Zapraszamy na wspólne sprzątanie rzeki Bug. Rejestracja uczestników w Sztabie GOKiS Małkinia Górna, czekamy na Was do 9 marca. Każdy wolontariusz otrzyma materiały niezbędne podczas akcji oraz pamiątkową koszulkę. Akcja odbędzie się 20 marca.

W dniu 28 lutego (piątek) odbędzie się drugi bieg z cyklu XXI Grand Prix w biegach przełajowych i Marsz Nordic Walking. Rejestracja zawodników w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej od godz. 15:00. Start zawodów o godz. 16:00. <więcej>

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!