Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Koło Przyrodnicze Podróżniczek zaprasza na powitanie jesteni na wodzie. Spotykamy się w niedzielę, 25 września o godz. 10:00 przy Bużysku w miejscowości Borowe. Zapisy prowadzi małkiński GOKiS.

Już w sobotę, 17 września w Małkini Górnej odbędą się kolejne warsztaty z cyklu „Nauka dla Ciebie w domu” – jednego z komponentów wspólnej inicjatywy Centrum Nauki Kopernik w Warszawie i Ministerstwo Edukacji i Nauki pod nazwą „Nauka dla Ciebie”. Tym razem ich oferta skierowana jest do rodziców/opiekunów dzieci ze szkół podstawowych, którzy przez jeden dzień odbywać się będą bezpłatne warsztaty z towarzyszenia dzieciom w wyzwaniach poznawczych. Więcej

Zapraszamy na XXIV Jesienne Biegi Małkińskie. Szczegóły na gokis.malkiniagorna.pl

W sobotę 30 lipca w godz. 19:00 - 22:00 na placu GOKiS, organizujemy Biesiadę pod gwiazdami. Zaśpiewają dla Państwa "Małkinianka", Zespół Dystans oraz akordeonista Tadeusz Kopaniarz.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd