Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Podopieczni grającego trenera Karola Dmochowskiego w najbliższą niedzielę rozegrają ostatni mecz kontrolny przed startem rozgrywek o mistrzostwo Ligi Okręgowej grupa Siedlce sezon 2020/2021. Wyniki, gra w meczach kontrolnych, jak również frekwencja na treningach napawają optymizmem.

Oficjalnie możemy również ogłosić definitywne pozyskanie 3 nowych zawodników:Pierwszym z nich jest Kamil Sówka, grający w ostatniej rundzie na wypożyczeniu w naszej drużynie 💪Drugim pozyskanym zawodnikiem jest Michał Zawistowski, który powrócił z wypożyczenia z KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka. Trzecim nowym zawodnikiem jest Mateusz Czupowski, ostatnio grający w GKP Targówek Warszawa. Zawodnik z przeszłością w KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka oraz juniorach MKS Małkinia.MATI WITAMY NA POKŁADZIE! 🤝💪

Czytaj więcej...

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjętą 7 maja br., rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane.

Obowiązujące rozporządzenia rządowe dotyczące epidemii COVID-19 uniemożliwiały kontynuowanie rozgrywek w zaplanowanej pierwotnie formie. Jednocześnie informujemy, że za układ końcowych tabel sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Po sezonie 2019/2020 nie będzie natomiast spadków do niższych klas rozgrywkowych.

Czytaj więcej...

Po Turnieju o godz. 15:30 odbędzie się ostatni mecz sparingowy, w którym MKS Małkinia zmierzy się z Rzekunianką Rzekuń.

W sobotę 1 lutego 2020 roku już po raz trzeci odbył się sportowy turniej, w którym rywalizowało 8 drużyn z powiatów: ostrołęckiego, węgrowskiego, zambrowskiego i ostrowskiego rocznika 2007 i młodsi w sumie 100 zawodników.

 

Nasz turniej rozpoczął się od przywitania wszystkich uczestników tj. chłopców biorących udział w turnieju, ich rodziców, sponsorów, trenerów, sędziów oraz kibiców przez Panią Martę Jasionek – Dyrektora Szkoły. Również Pan Mirosław Augustyniak Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego powiedział, że cieszy się, że chłopcy tak aktywnie spędzają swój wolny czas oraz życzył wszystkim wspaniałej atmosfery podczas turnieju. Pan Mirosław przybył do nas z upominkami dla każdego uczestnika.

 

Czytaj więcej...

W sobotnie popołudnie o godzinie 14:00 na sztucznym boisku w Zambrowie rozegraliśmy swój pierwszy mecz kontrolny z juniorami starszymi tamtejszej Olimpii Zambrów.

MKS Małkinia 5-0 Olimpia Zambrów (junior starszy)

Skład: K. Godlewski- C. Giziński, K. Krawczyk, K. Sówka, K. Suszczyński- K. Sadowski, M. Jakubowski, A. Najgrodzki, R. Siwek- J. Dmochowski, M. Sadowski. Zagrali także: B. Dawidczyk, R. Tarnowski, S. Macioch, A. Bordziak, T. Świderski.

BRAMKI: ⚽️
Krzysztof Krawczyk
Cezary Giziński
Kamil Suszczyński
Krystian Sadowski
Marcin Sadowski

Już za tydzień 2 lutego zmierzymy się ze Spartą Szepietowo która na codzień gra w IV lidze Podlaskiej. ⚽️?

PUCHAR JEST NASZ!!!
W sobotę 18 stycznia 2020 roku na obiekcie sportowym Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini przy ulicy Leśnej odbył się Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Orlików o Puchar Wójt gminy Małkinia Górna. Głównym organizatorem turniej był MKS MAŁKINIA przy dużym wsparciu sponsorów: Urząd Gminy w Małkini Górnej, GOKiS w Małkini Górnej, firmy ROLEK RYCYKILNG Sp. Z.o.o w Małkini Górnej oraz firmy DOMOST Sp. Z.o.o także z Małkini Górnej. W turnieju udział wzięło 6 zespołów, a mianowicie ASP RUTKI, KS OSTROVIA OSTRÓW MAZOWIECKA, BŁĘKITNI STOCZEK WĘGROWSKI, LUKS CZERWIN, UKS OSTRÓW MAZOWIECKA i MKS MAŁKINIA. Mecze były prowadzone systemem każdy z każdym i trwały po 12 minut. O kolejności miejsc w tabeli decydowała największa ilość zdobytych punktów. Zespoły na parkiecie występowały w pięcioosobowych składach, a zmiany trenerzy dokonywali systemem hokejowym w strefie zmian. więcej

Już w najbliższy wtorek (14 stycznia) o godzinie 19 podopieczni trenera Karola Dmochowskiego rozpoczną przygotowania do rundy rewanżowej rozgrywek Ligi Okręgowej grupa Siedlce.

Więcej informacji przedstawimy oczywiście po pierwszej jednostce treningowej.

PLAN SPARINGÓW:

25 stycznia - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - 14:00, Zambrów
2 lutego - Sparta Szepietowo - 14.00
8 lutego - Sokołów Podlaski
15/16 lutego - LKS Ostrówek
23 lutego - Mazur Radzymin
29 lutego / 1 marca - ŁKS Łochów
8 marca - Rzekunianka Rzekuń

W sobotę 14 grudnia miała miejsce miła uroczystość. W siedzibie GOKiS odbyło się spotkanie wigilijne drużyn młodzieżowych MKS. W spotkaniu uczestniczyli zawodnicy wszystkich roczników, trenerzy, zarząd i sponsorzy. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, były przemówienia i podsumowanie sezonu. Wszyscy podzielili się opłatkiem, został przygotowany poczęstunek. Każda drużyna i każdy jej zawodnik otrzymał prezenty tj ortaliony i koszulki ufundowane przez sponsorów. Pan Romuald Rolek z firmy ,,ROLEK RECYKLING" wsparł drużynę Orlików. Pan Stanisław Dąbkowski Prezes firmy ,,DOMOST" już 7 rok pomaga drużynie juniorów, tak było również i tym razem. Drużyna trampkarzy otrzymała "Mikołaja" od Pani Anny Chlubickiej, która nie po raz pierwszy pomogła w zakupie wyposażenia dla młodych piłkarzy.

Czytaj więcej...

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!