Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W sobotę 14 grudnia miała miejsce miła uroczystość. W siedzibie GOKiS odbyło się spotkanie wigilijne drużyn młodzieżowych MKS. W spotkaniu uczestniczyli zawodnicy wszystkich roczników, trenerzy, zarząd i sponsorzy. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, były przemówienia i podsumowanie sezonu. Wszyscy podzielili się opłatkiem, został przygotowany poczęstunek. Każda drużyna i każdy jej zawodnik otrzymał prezenty tj ortaliony i koszulki ufundowane przez sponsorów. Pan Romuald Rolek z firmy ,,ROLEK RECYKLING" wsparł drużynę Orlików. Pan Stanisław Dąbkowski Prezes firmy ,,DOMOST" już 7 rok pomaga drużynie juniorów, tak było również i tym razem. Drużyna trampkarzy otrzymała "Mikołaja" od Pani Anny Chlubickiej, która nie po raz pierwszy pomogła w zakupie wyposażenia dla młodych piłkarzy.

Firma , Domost" dodatkowo w tym roku wsparła drużynę trampkarzy zakupując ortaliony. Natomiast Firma ,,ROLEK RECYKLING" od początku 2019 roku pomaga również drużynie seniorów. Zarząd Klubu składa Serdeczne podziękowania dla sponsorów za pomoc i wsparcie w 2019 roku. Dziękujemy również za codzienną współprace i wsparcie GOKiS i Urzędowi Gminy w Małkini Górnej.

>>>GALERIA<<<

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!