Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W sobotę 7.03 dziewczęta młodsze (2008 i mł.) „Małkińskich Piłkareczek” w grupie finałowej tego rocznika, rozegrały dwa mecze na turnieju ligowym w Regiminie. Pierwszy mecz to spotkanie z zespołem z Winnicy, drugie spotkanie to kolejna potyczka z gospodyniami, które były na fali po zeszłotygodniowym turnieju i jeszcze tak wysoko nie wygrały z nami.

Czytaj więcej...

W dniach 7 i 8 grudnia na hali gimnastycznej w SP2 Małkinia Górna odbyła się piąta już edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt. Impreza odbyła się pod patronatem Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dwójka” Małkinia Górna. Impreza miała charakter dwu dniowego turnieju przy czym pierwszego dnia tj 7 grudnia (sobota) grały dziewczęta rocznik 2008 i młodsze a drugiego dnia 8 grudnia (niedziela) dziewczęta 2006 i młodsze. W obu dniach łącznie zanotowaliśmy udział ponad dwustu zawodniczek piłki ręcznej w w/w kategoriach wiekowych. Turniej stał na bardzo dobrym poziomie a zwycięzcy z poszczególnych kategorii wiekowych to drużyny, kluby,  odnoszące sukcesy nie tylko w województwie ale również w rozgrywkach szczebla regionalnego.  Mikołajkowy turniej jest drugą sztandarową imprezą prężnie działającego klubu piłki ręcznej, który już od 18-stu lat z sukcesami funkcjonuje na handballowej mapie województwa i regionu. Kolejne roczniki dziewcząt szkolone są w naszym klubie. Obecnie jest to 27 zawodniczek grających w dwóch drużynach Mazowieckiej Ligi Dzieci oraz Młodziczki.

 

Czytaj więcej...

O UKS-owskich dziewczętach ostatnio nie pisaliśmy ale się dzieje, uwierzcie nam. Od września z kopyta ruszyły w lidze dwa zespoły dziewcząt z UKS „Dwójka” Małkinia Górna. Pierwszy swój występ, na rozruchu przed występami ligowymi,  zanotowaliśmy już 14 września 2019r zespołem dzieci na turnieju w Mławie. Pierwsze swoje gry ligowe zanotowały jednak młodziczki już 29 września turniejem w Karczewie. Oba zespoły ligowe są rok młodsze od najstarszych dziewcząt w danej kategorii więc celem na ten sezon jest poznanie gry w danej kategorii wiekowej , konfrontacja boiskowa oraz praca nad wynikiem do kolejnego sezonu rozgrywkowego.

Czytaj więcej...

Po raz siedemnasty, na progu wiosny, nasza sala rozbrzmiewała oklaskami, okrzykami i gwarem zawodników i kibiców uczestniczących w naszym klubowym święcie. W pierwszy jej weekend czyli 23 i 24 marca 2019 r odbył się Wiosenny Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt.

 

Czytaj więcej...

UKS „Dwójka” Małkinia Górna ma za sobą, jak w trzech poprzednich latach, duże wydarzenie organizacyjne. W miniony weekend odbył się na naszej sali gimnastycznej czwarty już Turniej Mikołajkowy Piłki Ręcznej . Bohaterkami wydarzenia były dziewczęta w roczniku 2008 i młodsze (sobota, 8 grudnia) oraz dziewczęta rocznik 2006 i młodsze (niedziela 9 grudnia). Zarówno pierwszego jak i drugiego dnia gościliśmy po 8 zespołów dziewcząt w w/w rocznikach. Ogromne wyzwanie organizacyjne nie było tak uciążliwe ze względu na zaangażowanie wszystkich rodziców dziewczynek występujących w barwach naszego UKS-u. Wszyscy nasi goście (występowali przedstawiciele trzech województw) zawsze chętnie przyjmują zaproszenie na nasze sztandarowe turnieje.  

Czytaj więcej...

Małkińskie „Piłkareczki” mają za sobą weekend pełen niesamowitych przeżyć. 1 i 2 grudnia 2018r uczestniczyliśmy w wydarzeniu pod nazwą „Piłka ręczna uzależnia”. Pojechałyśmy na turniej, już o 6.00 w sobotę, dwoma zespołami a były to dziewczęta rocznik 2006/2007 oraz rocznik 2008/2009. Dziewczęta grały swoje mecze w dwóch różnych miejscach. Bardzo dziękuję, już na wstępie Koleżance Ewie Kruszewskiej, za opiekę i poprowadzenie zespołu starszego. Starsze dziewczęta grały w Mrokach a młodsze w Ruścu. Obie miejscowości to Gmina Lesznowola k/Piaseczna.

 

Czytaj więcej...

W połowie sierpnia  2018 drużyna dziewcząt UKS „Dwójka”  rozpoczęła przygotowania do Mazowieckiej Ligi Piłki Ręcznej Dziewcząt. Na początku września udałyśmy się do Regimina na turniej aby dostrzec nasze braki i niedoskonałości w szkoleniu gdyż już 6 października rozpoczynamy start w naszym pierwszym sezonie rozgrywkowym. Zaczynamy od kategorii dzieci dziewiętnastoma zawodniczkami, sporo, ale w trzech rocznikach 2008, 2007 i 2006. Głównym oparciem dla drużyny ligowej są dziewczęta z klasy piątej sportowej naszej małkińskiej „dwójki”. 

Czytaj więcej...

W minioną środę tj 6 czerwca 2018r w Szkole Podstawowej w Glinie, odbyło się
piętnaste już zakończenie rywalizacji sportowej szkół podstawowych w Gminie Małkinia
Górna. Na uroczystość przybyli przedstawiciele ze wszystkich szkół naszej gminy w osobach
dyrektora szkoły, nauczyciela wychowania fizycznego oraz delegacji uczniów - najlepszych
sportowców w szkole. Patronem imprezy od początku, jest Wójt Gminy Małkinia Górna. Gala
nie odbyłaby się bez obecności Pani Wójt Bożeny Kordek. Towarzyszyła Jej Pani Danuta
Barszcz Inspektor do spraw oświaty w Gminie.

Czytaj więcej...

Trzy dni trwała rywalizacja naszych małkińskich szczypiornistek w finałach wojewódzkich w
Płocku. Zespół dziewcząt reprezentujący Szkołę Podstawową nr 2 w Małkini Górnej w dniach 27-29
maja 2018r wziął udział w XX Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej kategoria młodzież.
Dziewczęta wywalczyły przepustkę na tą imprezę najpierw w grudniu 2017r wygrywając
bezapelacyjnie zawody powiatowe a później w kwietniu 2018r, nie znajdując sobie równych w
rywalizacji międzypowiatowej.

Czytaj więcej...

Miniony weekend był bardzo pracowity dla Zarządu UKS Dwójka Małkinia oraz
zawodniczek i rodziców skupionych przy klubie. W dniach 24 i 25 marca 2018r na rodzimym
obiekcie przy małkińskiej „dwójce” odbyła się już kolejna szesnasta edycja naszego
klubowego święta oraz kolejna rocznica, kiedy to istniejemy na wojewódzkiej mapie
handballowej w wydaniu żeńskim.

Czytaj więcej...

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd