Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Firma Ajinomoto Poland Sp. z o.o. zatrudni:

 

Specjalista ds. Analiz Labaoratoryjnych.

 

Wymagania:

Wykształcenie wyższe, kierunek: chemia, biologia, żywienie i pokrewne, mile widziane doświadczenie.

 

 

Zainteresowane osoby proszone są o składanie CV w siedzibie firmy w Małkini ul. Sobieskiego 6 lub o przesyłanie na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Tel. 29 644 99 00

  Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Małkini Górnej pod kierunkiem nauczycielki Beaty Rukat przystąpiły do intencjonalnej akcji MALUCHY DZIĘKUJĄ.Nadrzędnym jej celem było podziękowanie zintegrowanym służbom medycznym i mundurowym za trudną,niebezpieczną pracę w dobie epidemii koronawirusa.Podziękowania skierowano także do wolontariuszy,których ruchy sterowane lękiem nasycone są kreatywnością działania.Dla wszystkich to sprawdzian solidarności społecznej.Galeria prac powstała dla cichych bohaterów dnia codziennego.

 

Więcej informacji i zdjęcia z akcji znajdziesz na www.przedszkole.malkiniagorna.pl

Szanowni Rodzice !
Informujemy, że od dnia 01.02.2021 roku rozpoczynamy rekrutację na nowy rok szkolny 2021/2022
Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola należy pobrać w przedszkolu lub ze strony internetowej i złożyć do dnia 12.03.2021r. do godz. 16.00
 
Więcej szczegułów na stronie internetowej naszego przedszkola pod adresem:

Uczniowie III klasy Technikum w Zespole Szkół im. S. Staszica w Małkini Górnej kształcący się w zawodzie technik transportu kolejowego w dniach 12-25 maja 2019 roku odbyli praktyki zawodowe w Wielkiej Brytanii. Młodzież wraz z opiekunami – Dorotą Chruściel i Adamem Przesmyckim - wyjechała do Anglii w ramach projektu “Zagraniczne kształcenie, nowoczesna kolej, języki obce – szansą do wejścia na rynek pracy” finansowanego ze środków UE w ramach programu Erasmus+.

 

Projekt składał się z kilku modułów. Uczniowie przed rozpoczęciem praktyk przeszli kurs języka angielskiego zawodowego, odbyli szkolenie kulturowe, zapoznali się z historią Zjednoczonego Królestwa. Wyposażeni w umiejętności językowe i wiedzę o Wielkiej Brytanii wyruszyli na lotnisko Chopina w Warszawie, by samolotem udać się do Luton. Po przylocie do Londynu i transferze do Portsmouth odbyło się spotkanie powitalne w siedzibie angielskiego partnera praktyk – firmy Training Vision, na którym zapoznano młodzież ze szczegółami związanymi z przygotowanymi dla uczniów seminariami i warsztatami, a także zwiedzanie miasta.

Czytaj więcej...

Przedszkolna rodzina Przedszkola Samorządowego pod kierunkiem nauczycielki Beaty Rukat stworzyła niepowtarzalną,tematyczną opowieść.W celu zredukowania napięcia,poszukiwania antidotum na stres i niepokój powstały pandemiczne teksty haseł,rymowanek oraz wierszy.Mocno,aby skutecznie uderzono WIERSZEM W KORONAWIRUSA.

 

Czytaj więcej...

Z brzegów Bugu w okolicy Kiełczewa wolontariusze zebrali 32 worki śmieci. Reszta rzeki nadal czeka na oczyszczenie.

Zainicjowana przez kwartalnik „Kraina Bugu” Operacja Czysta Rzeka to pierwsza w historii skoordynowana akcja społecznego sprzątania brzegów dużych rzek, ich dopływów oraz starorzeczy i małych akwenów.

 

Pomysłodawcą akcji jest Daniel Parol - redaktor naczelny „Krainy Bugu”. Celem Operacji Czysta Rzeka jest zaangażowanie lokalnych społeczności, samorządów, organizacji pozarządowych, a także wszystkich osób przebywających nad rzekami (turystów, wędkarzy) do posprzątania rzek i terenów w ich pobliżu, a następnie zadbania o ich czystość.

Do Sztabu Głównego Operacji Czysta Rzeka z siedzibą w Janowie Podlaskim wpłynęło ponad 70 zgłoszeń sztabów lokalnych. Sztaby lokalne otrzymały sprzęt niezbędny do zebrania śmieci (rękawice, worki do selektywnej zbiórki). Gminy, na terenie których wolontariusze oczyszczają akweny, zobowiązały się do odbioru zebranych śmieci.  Po zakończeniu pracy szef każdego sztabu przekazuje do Sztabu Głównego informacje o ilości zebranych śmieci - liczbę worków oraz ich łączną wagę.

 

Finał Operacji Czysta Rzeka odbędzie się 2 maja 2019 r. na Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim.

Czytaj więcej...

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!