Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

IMG_6508.jpgW sobotę 9 lutego 2019 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej odbył się III Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa firmy „DOMOST”. Tu od razu trzeba nadmienić, że firma „DOMOST” Sp.zoo w Małkini Górnej zorganizowała 4 letnie turnieje na obiekcie sportowym MKS MAŁKINIA. Tak, więc można powiedzieć, że ogółem jest to już siódmy turniej i zapewne nie ostatni. W turnieju udział wzięło 8 zespołów z rocznika 2003 i 2004, które zostały podzielone na dwie czerto-zespołowe grupy wiekowe.

Czytaj więcej...

W ubiegłą niedzielę podopieczni trenera Karola Dmochowskiego rozegrali pierwszy test mecz w ramach przygotowań do rundy rewanżowej A klasy grupa Siedlce. Rywalem MKS-u była drużyna ze Śniadowa, występująca na co dzień w rozgrywkach 4 ligi Podlaskiej. Mimo kilku absencji, m.in Kacpra Klamera, Piotrka Barszcza, czy chorego Czarka Maliszewskiego udaliśmy się na mecz w dość szerokim składzie. Spotkanie przechyliliśmy na swoją korzyść, dość gładko pokonując faworyzowanego rywala 6 do 2.

Czytaj więcej...

Zarząd Klubu MKS Małkinia zaprasza w dniu 5 stycznia 2019r. o godz. 18:00 na Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, które odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej.

50685964_2214892652166046_1471284220256059392_o.jpgWczoraj podopieczni grającego trenera Karola Dmochowskiego rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej A klasy grupa Siedlce. Na treningu oprócz licznej grupy zawodników i trenera obecny był również Prezes MKS Małkinia Łukasz Fidorczuk, który przywitał zawodników, jak również przedstawił wspólnie z trenerem plan klubu oraz cel na najbliższe miesiące, jakim jest oczywiście awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Na treningu obecny był również Pan Romuald Rolek - właściciel firmy Hurt Detal Rolek Recykling, który przedstawił niezwykle miłą wiadomość zawodnikom. Otóż po raz pierwszy nasz klub będzie miał sponsora oraz realne wsparcie, które zostało uzgodnione z naszym Prezesem. Jest to niezwykle ważny krok, który na pewno przyczyni się do dalszego rozwoju klubu.

Czytaj więcej...

waffle.jpgZarząd MKS Małkinia zaprasza Członków Klubu na Wigilię, która odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 22 grudnia o godz. 18:00 w budynku klubowym na stadionie przy ul. Kolejowej. Zapraszamy.

W dniu 5 stycznia 2019 roku odbyło się zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Małkińskiego Klubu Sportowego. Zarządowi skończyła się kadencja. Do ustępującego zarządu nie było żadnych zastrzeżeń i uwag. Komisja rewizyjna udzieliła absolutorium odchodzącym władzom klubu. Z pośród członków klubu został wybrany nowy zarząd. Łukasz Fidorczuk, Mariusz Kochański i Krzysztof Terlichowski wyrazili zgodę na ponowne kandydowanie w wyborach i zostali wybrani na kolejną kadencje. Został również wybrany nowy skład komisji rewizyjnej. Zarząd klubu podsumował ostatni rok a także całą kadencje. Dziękując wszystkim za współprace i pomoc.

Czytaj więcej...

Podopieczni trenera Wiesława Jarząbka dość wcześnie zakończyli jesienną rundę rozgrywkową o Mistrzostwo I Siedleckiej Ligi Okręgowej Młodzików – Grupa 2, rundę tę zakończyli na trzecim miejscu w tabeli. Dwa zespoły tj. MKP POGOŃ II SIEDLCE i KS ŁOSICE z dorobkiem 13 punktów są na czele tabeli. Za sprawą lepszego bilansu bramkowego i korzystniejszego bilansu bezpośrednich meczy (4:3 ; 1:1) MISTRZEM JESIENI został zespół MKP POGOŃ II SIEDLCE. MKS MAŁKONIA w 6 kolejkach (liga liczy tylko 4 zespoły) zdobył łącznie 7 punktów, a jego bilans to: 2 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki. Podopieczni Wiesława Jarząbka strzelili swym rywalom 8 goli samemu tracąc 12. Grając u siebie odnieśli na inaugurację sezonu skromne jedno bramkowe zwycięstwo nad CZARNYMI WĘGRÓW i doznali dwóch porażek: 0:5 z MKP POGOŃ i 1:2 z KS ŁOSICE. Na wyjeździe wygrali z liderem MKP POGOŃ II SIEDLCE 3:0, zremisowali 2:2 z CZARNYMI WĘGRÓW i przegrali 1:3 z KS ŁOSICE. Na listę strzelców wpisało się 5 piłkarzy. Najwięcej goli – 3 zdobył Jakub Dawidczyk. Tuż za nim z dwoma golami znalazł się Janek Kraszewski, a Karol Błaszczyk, Szymon Suski i Wiktor Złotkowski zaliczyli po jednym trafieniu. Pomimo tak krótkiego sezonu trener Wiesław Jarząbek grał dalej towarzysko i prowadzi nadal zajęcia treningowe ze swymi podopiecznymi.

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!