Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Puchar Europy Juniorów i Mistrzostwa Open Seniorów WKB

Dębica 22-24.11. 2019 .

Brąz dla Magdy Baczewskiej!

 

Magda Baczewska brązową medalistką Pucharu Europy WKB w Dębicy!!! . Pierwsza walka wygrana z Czeszką przez ippon ( mae geri jodan) a druga przez wazari ( również mae geri jodan) z reprezentantką Iranu. W półfinale uległa zawodniczce z Ukrainy.

Maciej Grabowski w konkurencji kata seniorów wszedł do finałowej ósemki i zajął 7 miejsce. Tomek Parafiński i Aleksander Cydejko wygrali swoje pierwsze walki i weszli do ósemek w swoich kategoriach jednak w kolejnych walkach odpadli z rywalizacji. Ewa Pasek, Zuzia Pasek, Amelka Chylińska, Małgosia Sawicz i Przemek Wielądek stoczyli bardzo dobre walki jednak przeciwnicy byli lepsi. Sensei Radosław Grabowski podczas tych zawodów sędziował kata a następnie pełnił rolę sekundanta. Ostrowski Klub karate Kyokushinkai po raz kolejny pokazał się z bardzo dobrej strony.

Puchar Europy Juniorów i Mistrzostwa Open Seniorów WKB w Dębicy okazały się bardzo mocnym europejskim turniejem. W zawodach wzięło  udział 680 zawodników z 21 państw.  Walki stały na wysokim poziomie i można było podziwiać wiele widowiskowych pojedynków.

Organizatorem była organizacja WKB Polska z shihan Dariuszem Burdą na czele.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!