Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Dziesięć dni po inauguracji rozgrywek przez zespoły seniorskie do rywalizacji o ligowe punkty przystąpią zespoły młodzieżowe w poszczególnych grupach wiekowych. MKS Małkinię w sezonie 2019 – 2020 będą nadal reprezentowały trzy zespoły tj. Junior Młodszy (Zbigniew Suchodolski), Trampkarz (Wiesław Jarząbek) i Orlik (Sylwester Sierota). Znamy już poszczególnych rywali naszych zespołów. I tak zespół MKS Małkinia Junior Młodszy będzie grał w sześciozespołowej grupie, a ich rywalami będą zespoły: Wilga Miastków Kościelny, Victoria Kałuszyn, Tygrys Huta Mińska,  Jastrząb Żeliszew i GKS Miedzanka Miedzna. Swój pierwszy mecz podopieczni Zbigniewa Suchodolskiego rozegrają 31 sierpnia na wyjeździe z Tygrysem Huta Mińska.

                Zespół MKS Małkinia Trampkarz (zmieniła się grupa wiekowa) trenowany nadal przez Wiesława Jarząbka ma nowych rywali i będzie występował w ośmiozespołowej grupie. Oprócz MKS-u, w tej grupie występują: UKS Promnik Gończyce, Tęcza Stanisławów, Tajfun Jartypory oraz starzy znajomi: Sęp Żelechów, SEMP Pogoń Siedlce, Podlasie Sokołów Podlaski i AP Sokołów Podlaski. Trampkarze, jako pierwsi zainaugurują sezon 2019 – 2020, bo już 24 sierpnia zagrają na wyjeździe z Tęczą Stanisławów.

                Nasz trzeci najmłodszy zespół trenowany przez Sylwestra Sierotę MKS Małkinia Orlik, także zmienił grupę wiekową i będzie grał w sześciozespołowej grupie. Za rywali będzie miał zespoły: Wicher Sadowne, Tęczę Stanisławów, Nojszewiankę Dobre, LKS Ostrówek i Jabłoniankę Jabłonna Lacka. Swój pierwszy mecz nasi Orlicy, też rozegrają na wyjeździe. W dniu 31 sierpnia trener Sylwester Sierota uda się ze swymi podopiecznymi do oddalonej o 67 km miejscowości Dobre, aby powalczyć o ligowe punkty z miejscową Nojszewianką.

 

                W rundzie jesiennej zespoły we wszystkich grupach wiekowych będą walczyć o ligowe punkty dwurundowo: mecz i rewanż. Mistrz Jesieni awansuje o szczebel wyżej. Na pewno nie zabraknie składnych akcji, pięknych goli i wspaniałych parad bramkarzy. Emocję będą trzymały kibiców do ostatniego gwizdka arbitra. Oj, będzie się działo. Już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na wszystkie spotkania.

Autor tekstu: Paweł Wenus


 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!