Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

„Niezwykłe mikołajki”- Spotkanie z wychowankami Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego z Zuzeli.  Dzień 6 grudnia 2016 r, w naszej szkole był  wyjątkowy, przepełniony uśmiechem, radością i niespodziankami. Jak co roku wolontariusze naszej szkoły przygotowali dla dzieci ze Szkoły Specjalnej w Zuzeli, spotkanie ze św. Mikołajem, oraz krótką część artystyczną, która zachęciła dzieci i młodzież do wspólnej zabawy. 

Paczki jak każdego roku przygotowali państwo Małgorzata i Krzysztof Ferenc.  Dzięki pięknej oprawie muzycznej udało nam się wprowadzić  gości  naszego mikołajkowego spotkania w świąteczny nastrój. Dzieci zostały obdarowane prezentami, przy czym mieli okazje siąść Mikołajowi na kolana, co sprawiło im ogromną radość. Mikołaj rozdający łakocie z trudem rozstawał się z dziećmi. Po części artystycznej i smacznym poczęstunku, zaprosiliśmy dzieci do wspólnej dyskoteki. Wspólne tańce  z dziećmi specjalnej troski, uświadomiły  nam, że każdy mimo swoich wad czy niedoskonałości jest wyjątkowy, a dzieci dotknięte zespołem Downa to osoby z wielkim sercem, które z uśmiechem na twarzy dążą do swoich celów i spełniają marzenia.

Jesteśmy bardzo dumni, że po raz kolejny mieliśmy okazję gościć w naszej szkole, tak cudowne  osoby. Te radosne chwile i wspaniałe  przeżycia są dla nas najwspanialszym świątecznym prezentem, który zostanie w naszych sercach na długo.

                                                                     

Klaudia Maleńka kl. Ia

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!