Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

13 grudnia, zakończyliśmy rywalizację powiatową w piłce ręcznej. Były to również ostatnie zawody w tym roku kalendarzowym. Do kompletu medalowego uczniów ZSG nr 2 w Małkini Górnej, brakowało nam jeszcze gimnazjalistek, które w imprezie powiatowej, która odbyła się w Zarębach Kościelnych, sprawiły się jak na zespół ligowy przystało. Od pierwszego meczu, dziewczyny były faworytkami turnieju.

Zdobyły komplet punktów rzucając przy tym 55 bramek a tracąc 14. Snajperką turnieju została Karolina Bończyk, która zdobyła 20 bramek dla zespołu PG 2 Małkinia Górna. W imprezie wzięło udział pięć drużyn. Cieszy fakt, że z naszej gminy pojechało również gimnazjum z Prostyni. Piłka ręczna w naszej Gminie się rozwija.  

Gratuluję serdecznie dziewczynom, zwycięstwa oraz dziękuję za ciężką pracę, którą od 4 lat na treningach wykonują. Są na fali wznoszącej, co widać po wynikach Mazowieckiej Ligi Młodziczek czy turniejach towarzyskich i miestrzowskich. Dziewczyny tak trzymać. DZIĘKUJEMY. 

Skład drużyny dziewcząt: 

Majewska Julia, Liszewska Łucja, Baczewska Magda , Budziszewska Karolina, Bończyk Andżelika, Godlewska Magdalena, Piotrak Julia, Rostkowska Aleksandra, Uścieńska Dominika, Kruszewska Zuzanna, Bończyk Karolina i Suchcicka Marysia.

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!