Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_177_16777215_00_images_olimpiada_sanepid.jpgW ostrowskiej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej odbył się powiatowy etap dwudziestej piątej ogólnopolskiej olimpiady promocji zdrowego stylu życia. Konkurs skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, miał na celu kształtowanie postaw i zachowań prozdrowotnych.

Olimpiada jest przedsięwzięciem obejmującym etap szkolny, powiatowy, okręgowy i finał. 

 

Do testu na etapie szkolnym przystąpiło 302 uczniów, a do etapu powiatowego zakwalifikowało się tylko trzynastu.

Powiatowy etap odbył się w piątek 16 grudnia. Po otwarciu olimpiady przez Tomasza Liwartowskiego, państwowego powiatowego inspektora sanitarnego w Ostrowi Mazowieckiej, uczniowie przystąpili do rozwiązania testu wiedzy z zakresu istniejących zagrożeń zdrowotnych, sposobów ochrony zdrowia, zasad zdrowego stylu życia, w tym prawidłowego odżywiania oraz podstawowych wiadomości o ruchu czerwonokrzyskim.

Wcześniej każdy uczestnik samodzielne przeprowadził ciekawą akcję/wydarzenie sportowe we własnym środowisku szkolnym i dostarczył do PSS-E niezbędną dokumentację. W akcjach o charakterze sportowym uczestniczyło ogółem ponad 900 uczniów.

Komisja konkursowa biorąc pod uwagę wyniki testu przyznała: pierwsze miejsce w kat. gimnazja Marcie Majewskiej z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Małkini Górnej, a drugie Martynie Kuleszy z Gimnazjum w Starym Lubotyniu. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zwyciężyła Karolina Młodzianowski z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie, a drugie zajął Bartosz Jary z Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowi Mazowieckiej.

Po podsumowaniu olimpiady przez komisję konkursową, Tomasz Liwartowski wręczył dyplomy i nagrody rzeczowe uczniom oraz podziękowania opiekunom. Do okręgowego etapu olimpiady, który odbędzie się 24 marca 2017 r. zakwalifikowały się uczennice, które w swoich kategoriach zajęły pierwsze miejsca.

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!