Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Redaktorzy gazetki już od września podejmowali kolejne wyzwania. Praca w gazetce nie polega tylko na wydawaniu gazetki na platformie Junior Media, ale udział w licznych konkursach.

Wysłaliśmy osiem prac literackich na konkurs „Down obok mnie 2016” organizowany przez Stowarzyszenie „Bardziej kochani”. Dziewczęta dostały nagrody i dyplomy. Są to uczennice: Alicja Nowacka, Maria Suchcicka- kl.IIa; Julia Rostkowska, Monika Duch,; Sandra Werner kl.Ib, Daria Zatorska kl.Ia, Dominika Domanowska  kl.Ia, Klaudia Rukat  kl.Ia.

W wyzwaniu na zdjęcie z wakacji  udział wzięła Julia Majewska kl.IIa. 

Następne wyzwanie konkurs ekologiczny „Energia ze słońca” Wojtek Ogonowski z kl.IIa zajął II miejsce za prezentację multimedialną, swoją pracę wysłał Maciej Poliński z kl.IIIa.

Kolejne wyzwanie to nagranie filmu w animacji poklatkowej. Pracę indywidualną „Legendę o Małkini” przygotowała Julia Majewska kl.IIa, natomiast pracę zespołową o  jesieni w Małkini : Jakub Zaręba kl.IIb, Jakub Romanowski kl.IIb, Michalina Gałęziewska  kl.IIa.

Opowiadania na konkurs pt. „Jak zbudować samochód” napisali” Wojciech Ogonowski kl.IIa, Sandra Werner kl.Ib, Jan Borowy kl.Ia, Kacper Siwek kl.Ib, Mateusz Janiak kl.Ib, Łukasz Rytel kl.Ib, Sebastian Ostrowski kl.Ia.

Dzięki udziałowi w różnych wyzwaniach  nasza redakcja znalazła się w rankingu na 11 miejscu, z czego możemy być dumni. Wszystko to zawdzięczamy tym osobom, które wzięły udział w konkursach, im należą się podziękowania.

     Barbara Siwek

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!