Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Dnia 2 lutego 2017 r. grupa najlepszych redaktorów „Dwójeczki” wraz z panią B. Siwek odwiedziła Urząd Gminy w Małkini Górnej, aby podziękować Pani Wójt za transport na wycieczkę, jednocześnie przeprowadzić wywiad na temat pracy i planów dotyczących naszej gminy. Byliśmy umówieni na godzinę 14, na miejscu zostaliśmy serdecznie powitani przez panią wójt i zaproszeni do gabinetu, gdzie pracuje i przyjmuje interesantów

. Swoją wizytę rozpoczęliśmy od części oficjalnej. Igor Kraszewski złożył na ręce pani wójt podziękowanie , które dotyczyło naszej wycieczki do Warszawy na galę rozdania nagród konkursu „Energia ze słońca” i zwiedzania Muzeum Historii Żydów, na którą nasi dziennikarze pojechali , dzięki sfinansowaniu transportu przez Panią Wójt. 

Pani Bożena Kordek otrzymała również w prezencie od redakcji kubek z logo naszej gazetki, który bardzo się jej podobał. Potem zaprosiła nas, abyśmy usiedli i się przedstawili. W spotkaniu udział wzięli: Maciej Poliński, Daria Tadko, Weronika Kosowska, Monika Duch, Julia Majewska, Alicja Nowacka, Kuba Zaręba. Okazało się, że większość z nas pani wójt już znała, a niektórych dopiero poznała. Następnie Weronika zadawała przygotowane przez siebie pytania, które dotyczyły pracy jako wójt gminy.. Jak się potem okazało Pani Bożena Kordek nie tylko odpowiadała nam na pytania, ale też pytała o nasze zdanie w niektórych sprawach. Mówiła różne ciekawostki związane z jej pełnionym stanowiskiem oraz wykonywanym przedtem zawodem nauczycielki. Ponieważ pani wójt była przedtem nauczycielką w szkole podstawowej w Glinie i miała przyjemność, jak sama stwierdziła, pracować razem z naszą panią B. Siwek. Na zakończenie wizyty nasi redaktorzy otrzymali małe upominki od gminy. Były to teczki, długopisy oraz notesy z herbem Małkini Górnej. Wizyta w Urzędzie Gminy minęła nam bardzo szybko. Niestety około godziny 15.00 musieliśmy pożegnać się z panią wójt, ponieważ spieszyła się na kolejne ważne spotkanie. Moim zdaniem wizyta w Urzędzie Gminy była interesująca i na pewno nauczyła nas wielu ciekawych rzeczy, o których może nie każdy z nas wiedział. Mamy nadzieję, że pani Wójt jeszcze nie raz będzie miała przyjemność z nami się spotkać i porozmawiać.

Ala Nowacka kl.IIa

 

{gllery}/zjecia2016/dziennikarze spotkanie z wojt/{/gallery}

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!