Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_188_16777215_00_images_zdjecia_2017_siatkowka-malkinia.jpg7.02.2017 roku nasza szkoła zorganizowała 10 Turniej o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna w siatkówce dziewcząt. Uroczystego otwarcia dokonał sekretarz gminy pan Dariusz Chmielewski. Na rozpoczęciu pan Marcin Wojciechowski przedstawił system i program rozgrywek i nagrody o jakie walczyły zaproszone drużyny. W sportowych zmaganiach wzięło udział 6 drużyn: Małkinia Górna, Czerwin, Czyżew, Jasienica, Nur i Boguty Pianki. 

 

Po rozgrywkach wyłoniono zwycięzców. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Czerwina, pokonując w finale Jasienicę, natomiast nasze zawodniczki z Małkini przegrały ze szkołą z Nura w meczu o brązowy medal. Każda drużyna została nagrodzona pucharem, a te, które stanęły na podium, otrzymały medale. Najlepsze zawodniczki z każdej drużyny nagrodzono statuetkami. W naszej szkole wyróżniono Julię Rostkowską, a decyzją trenerów najlepszą zawodniczką turnieju została Dominika Komuda z Czerwina. Walka była zacięta, ponieważ wszystkie drużyny dawały z siebie wszystko. Pomocny był także doping naszych uczniów. Mimo, że naszym zawodniczkom nie udało się wywalczyć medali, to są one tak zdeterminowane, że będą dalej pracować, aby podnosić poziom sportowy i odnosić większe sukcesy.

Ostateczna kolejność turnieju:

I miejsce – gimnazjum w Czerwinie

II miejsce – gimnazjum w Jasienicy

III miejsce – gimnazjum w Nurze

IV miejsce – gimnazjum w Małkini Górnej

V miejsce – gimnazjum w Bogutach – Piankach

VI miejsce – gimnazjum w Czyżewie

Pozostałe wyróżnione zawodniczki: Izabela Tyszka – Jasienica, Natalia Krawczyńska – Nur, Maria Zawistowska – Boguty – Pianki, Aleksandra Wasilczyk – Czyżew.

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd