Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_188_16777215_00_images_zdjecia_2017_DSCI0618.JPGW dniu 25 maja 2017r na stadionie MOSiR Ostrów Maz odbyły się zawody lekkoatletyczne w ramach kalendarza imprez sportowych pod nazwą XIX Igrzyska Młodzieży Szkolnej – zawody powiatowe. Jest to impreza pod patronatem Szkolnego Związku Sportowego. W ramach kalendarza starty w imprezie, z sukcesami, odnotowujemy co rok. „Królowa sportu” jest dyscypliną przedostatnią , jeśli chodzi o kalendarz. Jest ona jednak bardzo istotna jeśli chodzi o prym w powiatowym sporcie szkolnym. Szkoła nasza, jak już wspomniałam, startuje, z sukcesami, w tych zawodach. 

W okresie wiosennym na lekcjach oraz zajęciach pozalekcyjnych poświęcamy dużo czasu aby poprawiać wyniki biegów na różnych dystansach, podciągnąć technikę czy wyćwiczyć zmiany sztafet sprinterskich. W tym roku termin rywalizacji był dość odległy więc przygotowania „pełną parą” trwały od dwóch tygodni. Przypomnę, że w gimnazjum startujemy w dwóch przedziałach wiekowych : młodzika i juniora. Młodsza kategoria wiekowa to klasy pierwsze i drugie starsza to ostatnie starty trzecioklasistów. Ten rok był również wyjątkowy, bo zawody zwykle planowane na dwa dni, odbyły się jednego dnia. Publiczne Gimnazjum nr 2 w Małkini Górnej przygotowało dość liczną reprezentację bo aż 46-cio osobową. W imprezie wzięło udział 8 szkół gimnazjalnych z terenu powiatu ostrowskiego co w sumie dało 217 zawodników i zawodniczek. Miło nam poinformować, że nasza systematyczna i ciężka praca przyniosła doskonałe efekty a młodzież małkińskiej dwójki zaprezentowała się godnie co jest powodem do dumy dla szkoły, młodzieży, nauczycieli i dyrekcji. Dziewczęta okazały się najlepszą żeńską ekipą w powiecie a chłopcy zajęli drugie miejsce po Gimnazjum w Andrzejewie. Indywidualnie natomiast, z całej ekipy awans do zawodów wyższego szczebla uzyskało ponad 50 % naszej reprezentacji (26 osób). Bardzo nas cieszą wyniki i awanse. Trzymamy kciuki za start naszej młodzieży na zawodach międzypowiatowych w dniu 27 maja w Kadzidle.

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!