Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W ostatni weekend  maja odbyły się  trzy kryteria: Elbląg, Olsztyn i Mrągowo będące  eliminacjami do Mistrzostw Polski w kryterium.  
Adrian wygrał  ostatnią  edycję w Mrągowie  w kategorii seniorskiej oraz  U-23 jednocześnie zapewniając  sobie  zwycięstwo w klasyfikacji generalnej  cyklu w  kat.  U-23  i  5 miejsce  w seniorach.  Na  starcie  było wiele  dobrych  drużyn, jednak  to ekipa z Elbląga  Krismar Big Silvant zdominowała rywalizację, wygrywając w elicie  wszystkie  trzy Kryteria. Ponadto Adrian dojechał  w  sobotę  w Olsztynie  w ekstremalnych warunkach : Burza i deszcz,  na  3 miejscu w Orlikach(kat.U-23)   i na 5 miejscu w elicie dzięki  udanej  ucieczce  i bardzo  aktywnej jeździe. 

- To były  dla mnie bardzo  dobre wyścigi.  Na każdym etapie czułem się  bardzo mocny  i wszystkie  przejechałem  bardzo aktywnie. Zabierałem się w akcje oraz  sam  je  tworzyłem. Wiedziałem że  moja forma  pozwala  na  walkę  z  najlepszymi i stać mnie  tu na dobry wynik.  Najbardziej nastawiałem się  na wyścig  w Mrągowie gdzie  trasa była ciężka  i selektywna:  Okrążenie 1.7 km  z brukowanym podjazdem ok. 500m. a do pokonania  30 okrążeń. Walka  była od  startu do mety,  bardzo  wysokie  tempo  pozwoliło mi  odjechać  z czwórką  zawodników  i z nimi walczyć  o punkty na  finiszach . Nieoceniona była  pomoc moich kolegów  z drużyny, dzięki czemu mogłem zebrać odpowiednią  ilość punktów  do  zwycięstwa w  dwóch kategoriach.  Jest to mój pierwszy wygrany wyścig w kategorii seniorskiej. 
Zbliżają się  dla mnie najważniejsze wyścigi w  tym roku :  Etapowy Wyścig Ukraina - Polska 14-19.06.16  oraz  Mistrzostwa Polski i wiem ze stać  mnie  o  dobre  wyniki.  
Obecnie przygotowuje się do nich na zgrupowaniu  w górach , dokładnie  w Głuchołazach  gdzie mam przyjemność  trenować  z  czołówką  polskiego peletonu . Wyjazd  był możliwy dzięki uprzejmości  Pana Zbigniewa i Waldemara  Kempisty z  firmy Kefal, którzy uwierzyli  w mój potencjał  i wsparli mnie w przygotowaniach do Mistrzostw Polski

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd