Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W dniach 15-17 lipca 2016 roku w Lublinie odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat, na których swoje umiejętności pływackie zaprezentowali  również zawodnicy z ostrowskiego klubu : Mikołaj Jasionowski I Wiktoria Baranowska. 

W zawodach uczestniczyło 489 zawodników (280 mężczyzn i 208 kobiet) ze 133 klubów pływackich z całej Polski. Konkurencje odbywały się w godzinach porannych na etapie eliminacji oraz w godzinach popołudniowych – finały. Poziom zawodów był wysoki  a rywalizacja między piętnastolatkami zacięta, różnice w czasach między poszczególnymi zawodnikami to zaledwie setne sekundy. O jakości zawodów świadczą nie tylko wyniki startowe uczestników, ale również to, iż w trakcie trwania zawodów zostały pobite trzy rekordy Polski na dystansie 50 m grzbietem, 100 m grzbietem i 100 m motylem przez zawodników z SMS  Galicji Kraków oraz G- 8 Bielany Warszawa.

Zawodnicy z PUKS „Orka” Ostrów Mazowiecka na mistrzostwach poprawili swoje rekordy życiowe. Oboje dali z siebie wszystko , aby wypaść jak najlepiej na tak prestiżowej imprezie. W startach dopingował im oraz udzielał cennych rad znany naszym klubowym zawodnikom mistrz olimpijski p. Mariusz Siembida , który mieszka i pracuje w Lublinie. 

Do Finału B Mistrzostw Polski Juniorów dostał się  Mikołaj Jasionowski  na dystansie 50 m stylem dowolnym na pozycji 18, a ukończył go jako czternasty w Polsce, ze stratą zaledwie 0,85 sekundy do najlepszej trójki.

 Na podanym poniżej linku można obejrzeć wszystkie biegi startowe live, zdjęcia z trzech dni Mistrzostw oraz zobaczyć wszystkie wyniki i klasyfikacje zawodników.

http://megatiming.pl/contest/42dafed7-a5de-44fd-9993-2e343e7b047f

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!