Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

 - W  dniach  1-7 luty  odbyłem pierwszy  obóz  przygotowawczy z  nową  drużyną  we Fromborku,  nad  Zalewem Wiślanym. To był  bardzo pracowity czas.  Codziennie  spędzaliśmy  na  rowerach  od  3  do 4  godzin.  Dodatkowo  popołudniami  zawsze  miałem  drugą jednostkę  treningową . zamiennie:  siłownia, basen, ćwiczenia ogólnorozwojowe, spacery.  Bardzo  szybko  złapałem z nowymi kolegami  z ekipy  wspólny język  i już  po tygodniu  szybko  zintegrowaliśmy się  i stworzyliśmy  zgraną drużynę. 

  Poznaliśmy  również  nasze  cele startowe  i nakreśliliśmy plany  na  dalsze  przygotowania  do sezonu razem z  naszym Dyrektorem sportowym - Adamem Wadeckim.  W ostatnich  dniach  przeszedłem również  specjalistyczne  badania  wydolnościowe, które napawają mnie dużym optymizmem przed sezonem i wskazują  na stały progres sportowy. W  dniach 17-27 luty  byłem już na  drugim zgrupowaniu w Krynicy Morskiej, gdzie obciążenia są już znacznie  większe i na rowerze będziemy ćwiczyć  od  4 do 5h dziennie.  Był to czas  budowania  wytrzymałości - relacjonuje Adrian Kucharek, który będzie ścigał się w barwach Krismar Big Silvant Team.


Po  kilkunastu  dniach  w  domu, dzięki  uprzejmości  Pana Mirosława  Przesmyckiego - właściciela  firmy  Transportowo-Usługowej "Przesmycki" wyjechał na  kolejny obóz. Tym razem samotnie  przygotowywał się nieopodal  Świętego Krzyża w Bielinach, woj. świętokrzyskie, i wykonał tam wiele  ciężkich treningów specjalistycznych, które są bezpośrednim przygotowaniem do pierwszych wyścigów, które odbędą się już  2-3 kwietnia  na Dolnym Śląsku.  

 

- 18 Kwietnia  wraz  z  całą  drużyną spotkaliśmy się w Olsztynie, gdzie  w gronie  naszych  sponsorów i  władz miasta  i  województwa  Warmińsko-Mazurskiego zostaliśmy oficjalnie  zaprezentowani. Serdecznie  zapraszam do  odwiedzania  mojej strony na Facebooku  oraz  w  serwisie Instagram  gdzie  wrzucam na bieżąco wszelkie aktualności. Możecie  również  obserwować moje  treningi na portalu Strava.com - dodaje Kucharek.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!