Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W środę 20.12.2016r po raz kolejny nasi trampkarze otrzymali sprzęt sportowy od swojego sponsora patronackiego firmy „DOMOST”.  W roli Świętego Mikołaja wystąpił Pan Stanisław Dąbkowski, prezes firmy. Wspólnie z córką Beatą, pełniącą funkcje dyrektora finansowego w firmie „DOMOST” wręczyli chłopakom bluzy ortalionowe. Zarząd firmy gratulował naszym młodym piłkarzom znakomitego sezonu, życzył wielu sukcesów w przyszłym roku, deklarował również dalszą pomoc drużynie. 

W imieniu zawodników podziękował kapitan zespołu Mateusz Fydrycz. Do podziękowań dołączył się prezes MKS Małkinia Łukasz Fiodoczyk. W imieniu rodziców podziękował Wiesław Jarząbek i w rewanżu wręczył drobne upominki zarządowi firmy „DOMOST”.Mamy za co dziękować firmie „DOMOST” - powiedział przedstawiciel rodziców Wiesław Jarząbek. Dzięki hojności tego sponsora trampkarze tremowani przez Zbigniewa Suchodolskiego otrzymali w 2016 roku: dresy, torby treningowe, koszulki treningowe, komplet stroi meczowych, piłki treningowe i meczowe oraz bluzy ortalionowe, bramkarz zostali wyposażeni w odpowiedzenie bluzy i spodnie oraz rękawice bramkarski. Tak przysposobiona drużyna, bez kompleksów wychodziła na boiska swoich rywali, mimo że reprezentowała klub z małej miejscowości to sprzętowo wyposażona była jak mało który rywal.Pan Zbigniew Suchodolski również podziękował za wspieranie swoich podopiecznych. Podkreślał ze mamy w tej drużynie duży potencjał, a dzięki takiemu wsparciu jakie otrzymują mogą się prawidłowo rozwijać, bo jest wśród mich materiał na markowych piłkarzy.Na koniec Prezes klubu Łukasz Fiodoczyk również dołączył do podziękowań.  Podkreślał że jest to wspaniały gest ze strony zarządu firmy „DOMOST” i zachęca inne nasze lokalne firmy do inwestowania w „Małkińską Piłkę” w każdej postaci, bo jest to inwestycja bardzo trafna. Pieniądze wydane na młodych adeptów piłki  w przyszłości zwracają się w postaci darmowej reklamy w regionie i umożliwiają naszym piłkarzom właściwie i bez kompleksów występować w swoich rozgrywkach. 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!