Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Turniej GOOL CUP 2007 organizowany przez KS AP GOOL rozegrano w dniu dziesiątego grudnia w Ostrowi Mazowieckiej w którym uczestniczył zespół AP GOOL Ostrów Mazowiecka i 7 zaproszonych zespołów. Drużyny podzielone zostały na dwie grupy z których dwa pierwsze zespoły grały w półfinałach, dwa ostatnie grały o miejsca 5-8. Następnie nastąpiło przywitanie przybyłych zawodników wraz z trenerami oraz Pana Mirosława Dylewskiego sponsora Reprezentacji AP GOOL Ostrów Mazowiecka który po krótkim przemówieniu oficjalnie rozpoczął turniej GOOL CUP 2007. Rywalizacja przebiegała w duchu fair play, większość meczy było bardzo zaciętych i emocjonujących. Padało dużo bramek. KS AP GOOL Ostrów Maz. z drugiego miejsca awansowała do półfinałów. Nasz zespół pół minuty przed końcem regulaminowego czasu stracił bramkę i pozostała nam walka o trzecie miejsce. W meczu o trzecie miejsce zagraliśmy z OTS Koroną Ostrołęka. Skoncentrowani i zdeterminowani podeszliśmy do tego meczu. Wykorzystaliśmy jedną ze swoich sytuacji bramkowych i pewnie grając w obronie nie daliśmy się pokonać, dzięki czemu zdobyliśmy trzecie miejsce. W meczu o pierwsze miejsce Olimpia Zambrów pewnie pokonała APN Ostrołękę Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy. Wręczono wyróżnienia indywidualne. Trzy pierwsze zespoły odebrały okazałe puchary. 

Następnego dnia KS AP GOOL Ostrów Maz. udała się na turniej UKS CUP 2106 . Teamy zostały podzielone na dwie grupy po cztery zespoły. Dwie pierwsze drużyny z grup grały o miejsca 1-4, trzecie i czwarte spotkały się w półfinale pocieszenia po którym zwycięzcy grali o miejsce 5, przegrani o 7 miejsce. Rozgrywki w grupie zakończyliśmy na pierwszym miejscu z kompletem punktów nie tracąc żadnej bramki. Półfinał z drużyną  APN Ostrołęka ułożył się nam bardzo dobrze ponieważ szybko strzeliliśmy dwie bramki i kontrolowaliśmy spotkanie do samego końca. Finał zagraliśmy z OTS Ostrołęką naszym rywalem z grupy. I tak jak w rywalizacji w grupie tak i w finale okazaliśmy się lepsi. Damian Sokołowski strzelił zwycięską bramkę dla naszego zespołu. W całym turnieju nasz zespół nie stracił żadnej bramki. Byliśmy skuteczni w obronie i wykorzystywaliśmy nadarzające się okazje do zdobycia bramek. Wspaniale bronili nasi bramkarze Aleksander Morawski i debiutujący w kadrze Damian Kalisz, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Najlepszym obrońcą turnieju został wybrany nasz kapitan Dawid Płotczyk który występem w tym turnieju pokazał że jest zawodnikiem bardzo uniwersalnym( dzień wcześniej występował w GOOL CUP 2007 na pozycji napastnika). Trzecie wyróżnienie które trafiło w ręce naszych zawodników to król strzelców zdobył je Damian Sokołowski strzelając 4 bramki. Gratulacje dla wszystkich zawodników. Stanowiliście dziś zgrany zespół, który dobrze funkcjonował w obronie i w ataku. Dziękuję każdemu zawodnikowi za włożony wysiłek na boisku.

Zarząd Klubu KS AP GOOL serdecznie dziękuje i gratuluje trenerowi Reprezentacji Karolowi Dmochowskiemu za 3 miejsce w GOOL CUP i 1 miejsce w UKS CUP 2016. Widać, że praca jaką wykonuje na treningach przynosi zamierzone cele. Oby tak dalej.

KS AP GOOL

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd