Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W dniu 17 stycznia w HALI SPORTOWEJ ZESPOŁU SZKÓŁ GMINNYCH Nr.2 W MAŁKINI GÓRNEJ  O GODZINIE 19:00ruszy początek przygotowań Seniorów do rundy wiosennej, która rozpocznie się w okolicach połowy marca. Zapraszamy wszystkich zawodników, którzy reprezentowali barwy klubu w rundzie jesiennej. 

Mile widziane na treningu będą również osoby, które chciałyby wznowić treningi ponownie i wszyscy Ci którzy czują się na silach by spróbować gry w piłkę w Małkińskim Klubie Sportowym.

Natomiast w dniu 16 stycznia treningi wznowią Juniorzy U-19 ZAPRASZAMY wszystkich zawodników, którzy reprezentowali barwy klubu dotychczas, jak również wszystkich chętnych z rocznika 98,99,2000,2001 HALA SPORTOWA ZESPOŁU SZKÓŁ GMINNYCH NR.2 W MAŁKINI GÓRNEJ O GODZINIE 19:00. Kolejne najważniejsze informacje niebawem.

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!