Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

26 października 58 uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej wraz z wychowawcami wyjechali o godz. 9.00 na zajęcia edukacyjne do Teatru Lalki i Aktora w Łomży. Po wejściu do budynku teatru zostaliśmy zaproszeni przez Panią Mariolę Kamińską – główną specjalistkę do spraw obsługi widzów, do wejścia na wieżę widokową, z której to można podziwiać Łomżę z lotu ptaka. 

Widok był imponujący, gdyż pogoda nam dopisała i słonko świeciło nad panoramą miasta. Schodząc z dużej wysokości, cały czas towarzyszyły nam lalki teatralne i inne rekwizyty sceniczne porozwieszane na ścianach i przy poręczach. Po takiej wędrówce zasiedliśmy na widowni. Ze skupieniem czekaliśmy na teatralne dzwonki i gasnące światło.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!