Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_187_16777215_00_images_zsg_prosty.jpgUczniowie klasy trzeciej powitali 5 października nadejście jesieni podczas Święta Pieczonego Ziemniaka. Wszyscy uczniowie uczestniczyli w imprezie zorganizowanej na terenie boiska. Dzieci wysłuchały bajki o ziemniakach, poznały historię ziemniaka. Dowiedziały się, skąd przybyły do naszego kraju i jak stał się ulubioną potrawą Polaków. Po wspólnych pląsach i śpiewach, tradycyjnie ziemniaki zostały wrzucone do ogniska. 

Następnie rozpoczęły się wyścigi z ziemniakami. Swoją wiedzą, sprawnością i kondycją uczniowie mieli okazję wykazać się, rywalizując w trudnych ćwiczeniach. Każdy otrzymał także zadanie specjalne, które polegało na wykonaniu swojego ziemniaczanego cudaczka. Po zakończeniu turnieju rozpoczęła się ziemniaczana uczta. Pieczone tradycyjne w ognisku były wprost przepyszne. Piękna słoneczna pogoda sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu. Wszyscy świetnie się bawili, a ruch na zaostrzył apetyt. Upieczone ziemniaki smakowały wręcz znakomicie. Organizatorem imprezy była wychowawczyni klasy trzeciej p. Iwona Wojciechowska, a nad bezpieczeństwem przy ognisku czuwał pan Dariusz Ołtarzewski.

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd