Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

1 września 2015 roku, we wtorek rozpoczęliśmy uroczyście kolejny rok szkolny 2015/2016.
Sala gimnastyczna po dwóch miesiącach wakacji znów zatętniła życiem. Zebrali się tu uśmiechnięci i wypoczęci uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele i wychowawcy.
Po odśpiewaniu hymnu państwowego w obecności sztandaru szkoły i zaproszeniu przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego do wzięcia udziału w uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego, uczniowie zaprezentowali krótką część artystyczną.

  

Po jej wysłuchaniu głos zabrała dyrektor szkoły pani Ewa Szymanik, przywitała zgromadzonych oraz przedstawiła nowych pracowników pedagogicznych, którzy będą pracowali w naszej szkole w tym roku szkolnym: panią Emilię Chudą, Ewę Dobrowolską, Katarzynę Maleńką oraz nowego księdza prefekta Krzysztofa Domaraczeńko.
Przekazała z kolei rodzicom ważne informacje dotyczące organizacji nowego roku szkolnego oraz wraz z wychowawczynią klasy pierwszej szkoły podstawowej wręczyła uczniom wyprawki niezbędne do rozpoczęcia nauki w tej klasie.
Następnie uczniowie rozeszli się do klas, aby spotkać się ze swoimi wychowawcami i poznać plan zajęć na kolejne dni nowego roku szkolnego.

 

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!