Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Życzliwość bez wątpienia odgrywa doniosą rolę w codziennym życiu każdego człowieka. Przychylne nastawienie do świata, uśmiech, miłe słowo, uprzejmy gest, potrafią wprowadzić  w dobry nastrój oraz sprawić, że ludziom wokół lepiej się żyje. Aby uświadomić członkom społeczności szkolnej, że zawsze należy być wobec siebie miłym, uprzejmym i życzliwym oraz zachęcić uczniów do okazywania życzliwości 28 listopada SU gimnazjum zorganizował w naszej szkole "DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI”. 

 Już od dwóch tygodni uczniowie klas IV - VI SP, oraz I - III PG realizowali zadania, aby przygotować się do tego dnia. Dbaliśmy o życzliwą atmosferę w szkole. Na drzwiach każdej klasy pojawiły się przepiękne „Ordery  Życzliwości”, wykonane przez uczniów danej klasy.  Wszystkie prace ozdabiały  korytarz naszej szkoły, przypominając, że warto być życzliwym. W dniu 18 listopada   uczniowie klas IV - VI i I - III gimnazjum oddali głos na swoich kandydatów  w czterech kategoriach: „Król/Królowa Życzliwości” 1. Uczeń; 2. Uczennica; 3. Nauczyciel; 4. Pracownik szkoły.

Podsumowanie odbyło się 28 listopada. Już od samego rana uczniowie z Samorządu Uczniowskiego i klasy IB przygotowali dla najmłodszych Dzień Życzliwości – pogadankę „Co to jest ŻYCZLIWOŚĆ?”, oraz przedstawienie „Bajka o Życzliwym Borsuku”.  Pozostali uczniowie zaprezentowali się na apelu podsumowującympiosenką o życzliwości i stawili czoło zadaniom przygotowanym przez panią pedagog.  Na zakończenie wielkim „Orderem Życzliwości i gromkimi brawami nagrodzono zwycięzców głosowania na Króla/Królową Życzliwości:

Szkoła podstawowa / Gimnazjum:

  1. Uczeń – Łukasz Jakubik kl. VI / Mateusz Sobotka kl. II
  2. Uczennica – Magdalena Łubkowska kl. VI / Aleksandra Jakubik kl. III
  3. Nauczyciel – p. Inga Dąbrowska / p. Oksana Żochowska
  4. Pracownik szkoły– pani pedagog Marta Skorek / p. Ilona Jakubik

Dzień Życzliwości  to wspaniały pretekst do przypomnienia, ile w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: proszę, dziękuję, dzień dobry, miłego dnia, a także jak wspaniałą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy.

Opiekun SU

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd