Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Dnia 21 listopada 2016 r. w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa, która została  przygotowana i  poprowadzona przez  wykwalifikowane czarownice z SU gimnazjum.  Pracy było sporo, ponieważ powróżyć trzeba było wszystkim. Od rana bawiła się grupa uczniów „0”‑I, następnie klasy II – III, potem IV – VI, a na koniec uczniowie gimnazjum. 

Z tej okazji  mała sala gimnastyczna zamieniła się w pokój pełen tajemnic i wróżb. Główną atrakcją wieczoru były wróżby andrzejkowe. Każdy mógł poznać imię przyszłej sympatii oraz dowiedzieć  się, co go czeka  w najbliższej przyszłości. W przerwach między wróżbami wszyscy wywijali na parkiecie, a do tańca zachęcała skoczna muzyka i przepiękne czarownice.

Ten dzień był  pełen atrakcji oraz niezapomnianych wrażeń. Zabawy, wróżb oraz uśmiechu było wiele. Wszyscy zadowoleni wracali do domów  ciekawi, czy przepowiedziana przyszłość przełoży się na rzeczywistość?

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!