Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W dniu 26 października 2016 roku po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych. Inicjatorkami tego przedsięwzięcia były Panie: R. Mystkowska, O. Żochowska oraz J. Kotowska. 

Celem tej inicjatywy było ukazanie różnorodności językowo-kulturowej naszego kontynentu oraz wspieranie nauki języków obcych. Oprócz tego, to przedsięwzięcie miało przybliżyć uczniom kulturę, tradycję i klasyczne dania kulinarne związane z krajami anglojęzycznymi, w szczególności Wielką Brytanią i Stanami Zjednoczonymi oraz z językiem rosyjskim, czyli szeroko rozumiana Rosją. Nowością dla naszych uczniów była prezentacja języka niemieckiego oraz kultury i tradycji związanych z krajem zza Odry, gdyż nasi uczniowie nie uczą się języka niemieckiego i dla niektórych z nich był to z nim pierwszy kontakt.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd