Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Dnia 18 stycznia 2017r.  klasa V i VI pod opieką p. Ingi Dąbrowskiej i p. Agaty Młynarczyk  wzięły udział w kuligu, trasa: Prostyń – Borowe, punkt docelowy: Plac  Nadzoru Wodnego w Borowem Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej. Tam też zorganizowaliśmy nasze ognisko oraz wszelkie zabawy i konkursy: przeciąganie liny, skok przez bałwana, zjeżdżanie na sankach i workach, wyścigi drużynowe na czas, zjeżdżanie z górki itp. 

Radości i zabawy nie było końca, po konkursach przyszedł czas na posiłek, czyli kiełbaski z ogniska i gorąca herbata na rozgrzanie. Czas powrotu zbliżał się nieuchronnie, ale nie mogliśmy się doczekać gdy znów zasiądziemy na sankach.

Ten kulig pozostawi w nas niezapomniane wrażenia bardzo udanej zabawy. Mamy nadzieję, że uda nam się przeżyć to jeszcze nieraz.

Dziękujemy bardzo za pomoc w organizacji p. Rafałowi Dąbrowskiemu kierownikowi Nadzoru Wodnego w Borowem za udostępnienie placu i przygotowanie ogniska, a także p. Łukaszowi Borowemu sołtysowi wsi Borowe za transport podczas kuligu.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!