Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Uczennica klasy III TG Alicja Piwońska wzięła udział w wycieczce do Brukseli, organizowanej przez posła do Parlamentu Europejskiego Zbigniewa Kuźmiuka, która była nagrodą za zwycięstwo w szkolnym konkursie wiedzy o Unii Europejskiej.

Wycieczka odbyła się w dniach 6-10 października. Po długiej, bo 17 godzinnej podróży uczestnicy dotarli do hotelu. W niedzielę zwiedzili najpiękniejsze obiekty miasta, m.in Wielki Plac, Parc du Cinquantenaire, wzgórze Mont des Arts czy Atomium, monumentalny model kryształu żelaza. W ostatnim dniu pobytu w Brukseli  odbyło się spotkanie z panem Zbigniewem Kuźmiukiem w Parlamencie Europejskim. Eurodeputowany opowiedział uczniom o pracy tej instytucji. Uczestnicy wycieczki mieli też okazję obejrzeć salę plenarną, w której zasiada 751 europosłów. Była to bardzo udana wycieczka, która idealnie łączyła wypoczynek z atrakcyjną formą edukacji.

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd