Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W czerwcu 2017r. dyrektor szkoły p. Iwona Kubaszewska zwróciła się z prośbą do Zarządu Firmy Kombud S.A. w Radomiu o nieodpłatne udostępnienie oprogramowania z osprzętem (symulatora stacji).

         Zarząd Firmy przychylnie odniósł się do prośby p. dyrektor.

         W poniedziałek 29 stycznia szkołę odwiedzili przedstawiciele Zakładów Automatyki KOMBUD S.A.: p. Krzysztof Łukomski – Dyrektor Centrum Automatyki i Elektroniki, p. Adam Pacek – specjalista ds. Systemu Pulpitu Komputera MOR-1 oraz p. Julita Rutkowska Mł. specjalista ds. Personalnych i bezpłatnie w imieniu Prezesa Zarządu p. Kazimierza Frąka przekazali sprzęt:

  • stanowisko sterowania ruchem kolejowym MOR-1
  • oprogramowanie symulacyjne stacja Mostówka.

         Oprogramowanie to będzie fachową pomocą dydaktyczną, która w znacznym stopniu przyczyni się do skutecznego realizowania programu nauczania zawodu technika transportu kolejowego.

         Tego samego dnia odbyło się szkolenie nauczycieli p. W. Jarząbka i p. C. Jadczaka, pracujących z młodzieżą kształcącą się w technikum transportu kolejowego.

         Szkolenie przeprowadzone zostało przez przedstawicieli Zakładów Automatyki KOMBUD S.A. i dotyczyło prac z nowym sprzętem.

         Wyrazem wdzięczności za owocną współpracę były kwiaty, liczne podziękowania oraz spotkanie w miłej atmosferze.

         Dyrektor szkoły w imieniu wszystkich jeszcze raz składa gorące podziękowania skierowane do Zarządu Firmy KOMBUD i liczy na dalszą współpracę.

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!