Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Walentynki, to dzień, w którym wyznajemy swoje uczucia względem innych osób. Wspólnie obejrzeliśmy film pt. ,,Gnomeo i Julia’’, który wprowadził nas w miły nastrój. W naszej szkole tego dnia wszyscy mieli okazję za pośrednictwem poczty walentynkowej, za którą był odpowiedzialny SU, bądź osobiście okazać uczucie sympatii i przyjaźni wybranej osobie. 

Najmłodsi uczniowie również własnoręcznie przygotowywali piękne czerwone serca, które są symbolem miłości. Słuchaliśmy również piosenek o miłości, niektórzy nawet je śpiewali. Ten miły nastrój udzielił się wszystkim. Nie zapominajmy, że takie uczucia powinny towarzyszyć nam każdego dnia, nie tylko od święta.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!