Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W ostatnią sobotę stycznia uczniowie, nauczyciele, pracownicy, absolwenci naszej szkoły i rodzice wspólnie bawili się w scenerii i rytmach tropikalnej dżungli. Nie zabrakło strojów dzikich zwierząt oraz ludzi lasu. Wszystkie klasy zaprezentowały popisowe utwory i z chęcią brały udział w konkursach. 

W trakcie przerw przewidzianych na poczęstunek każdy uczestnik zabawy mógł zregenerować swoje siły przygotowanymi w salach smakołykami, za co głęboki ukłon w stronę rodziców. 

Gratulacje dla wszystkich za wspaniałą zabawę i przygotowanie. Pani Ewie Gałązka za pomysł i prowadzenie, Pani Hannie Tarnowskiej oraz klasom V i VI za pomoc w dekorowaniu sali gimnastycznej.

Choinka 2016 roku przeszła do historii, ale wszyscy zgodnie przyznali, że był to najlepszy początek ferii, a radość na twarzach uczestników najlepszym tego dowodem.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd