Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W dniu 20. grudnia uczniowie naszej szkoły wybrali się z przedświąteczną wizytą do Warszawy.
Była to długo wyczekiwana wycieczka, w programie której znalazły się takie atrakcje jak Fabryka Czekolady „Wedel”, Telewizja Polska oraz świąteczne dekoracje Warszawy. 


Mimo wczesnych godzin porannych wszyscy stawili się punktualnie na miejscu zbiórki.
Warszawę przywitaliśmy w radosnych nastrojach i rządni wrażeń. Jednak, aby misie miały siłę, wycieczkę rozpoczęliśmy od słodkiego drugiego śniadanka. W fabryce Wedla uczestniczyliśmy w warsztatach związanych z czekoladą. Próbowaliśmy różnych rodzajów czekolady, braliśmy udział w konkursach i quizach, a jako zwieńczenie zdobytej wiedzy cukierniczej wszyscy udekorowali samodzielnie pierniki, które będą pięknym prezentem bądź ozdobą na choince.
Z pełnymi brzuszkami ruszyliśmy na podbój telewizji. Tego dnia Telewizja Polska S.A. otworzyła przed nami swe podwoje. To co codziennie widzimy na ekranach naszych telewizorów stało się nagle na wyciągnięcie ręki. Studia nagraniowe, korytarze, na których spotkaliśmy gwiazdy ekranu i zaplecza oraz koncert na żywo z udziałem Margaret pozwoliły poczuć się nam wyjątkowo i przybliżyły profesje związane z dziennikarstwem.
Po dwugodzinnej wizycie na Woronicza wycieczka ruszyła na warszawską Starówkę. Tu był czas na zabawy w świątecznym klimacie oraz wspólne kolędowanie pod choinką. Świąteczny klimat stolicy udzielił się każdemu i żal było wracać, jednak zostały cudowne wspomnienia i wiedza, którą zdobyliśmy.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!