Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_188_16777215_00_images_zjecia2016_wycieczka_kielczew_DSC03486.jpgW dniu 20. grudnia uczniowie naszej szkoły wybrali się z przedświąteczną wizytą do Warszawy.
Była to długo wyczekiwana wycieczka, w programie której znalazły się takie atrakcje jak Fabryka Czekolady „Wedel”, Telewizja Polska oraz świąteczne dekoracje Warszawy. 


Mimo wczesnych godzin porannych wszyscy stawili się punktualnie na miejscu zbiórki.
Warszawę przywitaliśmy w radosnych nastrojach i rządni wrażeń. Jednak, aby misie miały siłę, wycieczkę rozpoczęliśmy od słodkiego drugiego śniadanka. W fabryce Wedla uczestniczyliśmy w warsztatach związanych z czekoladą. Próbowaliśmy różnych rodzajów czekolady, braliśmy udział w konkursach i quizach, a jako zwieńczenie zdobytej wiedzy cukierniczej wszyscy udekorowali samodzielnie pierniki, które będą pięknym prezentem bądź ozdobą na choince.
Z pełnymi brzuszkami ruszyliśmy na podbój telewizji. Tego dnia Telewizja Polska S.A. otworzyła przed nami swe podwoje. To co codziennie widzimy na ekranach naszych telewizorów stało się nagle na wyciągnięcie ręki. Studia nagraniowe, korytarze, na których spotkaliśmy gwiazdy ekranu i zaplecza oraz koncert na żywo z udziałem Margaret pozwoliły poczuć się nam wyjątkowo i przybliżyły profesje związane z dziennikarstwem.
Po dwugodzinnej wizycie na Woronicza wycieczka ruszyła na warszawską Starówkę. Tu był czas na zabawy w świątecznym klimacie oraz wspólne kolędowanie pod choinką. Świąteczny klimat stolicy udzielił się każdemu i żal było wracać, jednak zostały cudowne wspomnienia i wiedza, którą zdobyliśmy.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd