Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W ostatni dzień przed przerwą świąteczną szkoła została zamieniona w anielską wioskę Świętego Mikołaja. Tego dnia już po raz trzeci obchodziliśmy Dzień anioła. 

 

Samorząd Uczniowski przygotował na ten dzień warsztaty artystyczne. W radosnych nastrojach uczniowie wykonywali świąteczne crackery (strzelające cukierki) oraz kolędowali.Każda klasa przygotowała ulubioną kolędę i zaprezentowała ją na forum szkoły.Anioły wyprodukowały piękne cukierki, które z pewnością stały się piękną dekoracją domowych choinek.
Dzień Anioła był jedną z okazji do zintegrowania całej społeczności szkolnej, spędzenia czasu razem oraz wprowadzenia się w wyjątkową i magiczną atmosferę świąt.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!