Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W środę, 7 grudnia odbył się krótki apel z udziałem uczniów i grona pedagogicznego naszej szkoły. W ostatnim czasie uczniowie klas IV- VI rywalizowali ze sobą w szkolnym turnieju tenisa stołowego. Turniej odbył się w kategorii dziewcząt i chłopców. 

 

Każdy z uczestników turnieju rozgrywał spotkania do 3 wygranych setów i do 11 punktów. Uczniowie podzieleni bylina 3 grypy, z których przechodziły 2 najlepsze osoby. dalsza rywalizacja odbywała się w systemie pucharowym. Sędzią głównym turnieju był Pan Piotr Krawczyk, pomocni w sprawnym przeprowadzeniu meczów okazali się Ania Kucharek, Jakub Kucharek i Jakub Wiechowski. Po zaciętych rozgrywkach udało wyłonić się zwycięzców:
W kategorii dziewcząt:
I miejsce – Aleksandra Federczyk kl.VI
II miejsce – Anna Kucharek kl.VI
III miejsce - Alicja Zalewska kl. VI
W kategorii chłopców:
I miejsce – Jakub Wiechowski kl. VI
II miejsce - Jakub Kucharek kl. VI
III miejsce – Dominik Kędzierski kl. V
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!