Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Mikołaj nie zapomniał o uczniach naszej szkoły. We wtorkowy ranek przybył z prezentami do każdej klasy. Został miło przyjęty przez wszystkich uczniów, w podziękowaniu za prezenty dzieci śpiewały mu piosenki i recytowały wierszyki. 

 

W tym dniu uczniowie ubrani byli w kolorze czerwonym i znaczna część miała na głowach  mikołajowe czapki.  Na koniec spotkania z Mikołajem każde dziecko dostało kalendarz adwentowy. Spotkanie z Mikołajem dostarczyło całej szkolnej społeczności wiele radości i przyjemności. Oprócz uśmiechu na twarzach dzieci dało się zauważyć panującą atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Pamiątkowym zdjęciem Mikołaj pożegnał wszystkich, i zapewnił, że wróci ponownie za rok.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!