Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

„W dniu tego radosnego święta,
za trudną pracę z nami i okazane serce,
chylimy głowy w ogromnej podzięce.”

Jednym z tych szczególnych dni w kalendarzu roku szkolnego jest właśnie 14 października, kiedy to swoje święto mają nie tylko nauczyciele i pracownicy związani z oświatą, ale wszyscy, którzy do tego systemu należą, czyli uczniowie i ich najbliżsi. 

 

Mimo różnych zmian społecznych i cywilizacyjnych nauczyciele nadal stają na straży zasad i są niczym drogowskazy prowadzące kolejne młode pokolenia do mądrości.

W naszej szkole w tym roku uczniowie i ich rodzice również chcieli, aby ten dzień był wyjątkowy. Kilka minut po godzinie 9.00 społeczność szkoły zgromadziła się w odświętnych strojach i radosnych nastrojach na sali gimnastycznej. W scenerii barw jesieni uczniowie zaprezentowali część artystyczną składając w niej życzenia oraz przekazując swoją wdzięczność za trud pracy nauczycielom i pozostałym pracownikom. Były chwile dostojne, ale i śmieszne, utwory sentymentalne i wesołe. Dzieci zaprezentowały humorystyczne scenki z codziennej pracy nauczycieli, która nie zawsze jest kolorowa, jednak najważniejsze aby przynosiła efekty, spełnienie i szacunek.

Dzień Edukacji Narodowej jest także okazją do wręczenia różnego rodzaju nagród i wyróżnień. Za sumienne wykonywanie swoich obowiązków oraz sukcesy w pracy pedagogicznej nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymały Panie: Aldona Borowa, Maryla Flak, Ewa Gałązka, Katarzyna Karwowska oraz Barbara Sobieska.

Pani Aneta Mystkowska została nagrodzona przez Wójta Gminy Małkinia Górna, a Pani Dorota Koroś otrzymała nagrodę Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów w życiu osobistym i pracy zawodowej.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!