Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

1 listopada – uroczystość Wszystkich Świętych - w tym dniu wspominamy Świętych orędujących za nami w niebie ale także udajemy się na cmentarze, by uczcić pamięć bliskich, znajomych, bezimiennych bohaterów, żołnierzy oraz ludzi zapomnianych. 

To czas refleksji nad życiem, nad śmiercią i przemijaniem. W dniu 28 października uczniowie szkoły pod opieką Pani Doroty Koroś zorganizowali apel pod hasłem „ Popatrz jak szybko mija czas”. Usłyszeliśmy piękne wiersze i pieśni traktujące o jesiennej zadumie, o przemijaniu i niepotrzebnym lęku przed śmiercią. Refleksyjny i wzruszający program przybliżył atmosferę i nastrój zbliżającego się święta oraz skłonił do przemyśleń na temat przemijania. Tradycyjnie apel zakończył przemarsz delegacji uczniów przed pomnik patrona szkoły Kardynała Stefana Wyszyńskiego, gdzie szóstoklasiści złożyli kwiaty i znicz.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!