Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

„Bezpieczna droga do szkoły” - pod takim hasłem odbyło się spotkanie w SP w Kiełczewie z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Małkini Górnej: mł. asp. Sylwestrem Andryszczykiem oraz sierż. sztab. Piotrem Frąckiewiczem. Policjanci, w formie prezentacji multimedialnej oraz pogadanki przybliżyli nam temat o bezpieczeństwa na drodze, ale także podczas zabaw, pobytu w szkole i w domu. 

 

Przypomnieli również, jak należy zachować się wobec osób obcych i agresywnych zwierząt.
Najmłodsi uczniowie klas „ 0 – I” wraz z Policjantami wyszli na przejście dla pieszych, gdzie pokazano im jak prawidłowo powinni korzystać z „pasów”, aby bezpiecznie dostać się na drugą stronę ulicy.
Dużą atrakcją spotkania okazała się prezentacja samochodu policyjnego i możliwość wejścia do środka. Panowie zademonstrowali dzieciom różne sygnały ostrzegawcze i wyposażenie samochodu.
To było ważne wydarzenie, gdyż pozwoliło zrealizować nadrzędny cel wychowawczy i dydaktyczny jakim jest troska o bezpieczeństwo naszych dzieci.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd