Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Dnia 22. września przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. W tym roku mieliśmy 10 kandydatów.

Głos na swojego kandydata mogli oddać wszyscy uczniowie.
Nauczycielami nadzorującymi przebieg wyborów byli opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: p. Ewa Gałązka i p. Piotr Krawczyk. 

Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów w skład samorządu weszły cztery osoby o największej liczbie głosów, które same wybrały między sobą swoje funkcje. A oto nasz nowy Samorząd Uczniowski:
1. Kamila Wyszyńska- przewodnicząca
2. Dominika Dębek- zastępca przewodniczącej
3. Daniel Decyk-sekretarz
4. Julia Radzio- skarbnik
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałych kandydatów zapraszamy do współpracy!!!
Samorząd już zaczął prace nad uatrakcyjnieniem roku szkolnego i przygotował kilka atrakcji. Raz w miesiącu w szkole odbędzie się „dzień smakosza”, zorganizowane będą również spotkania z ciekawymi osobami oraz warsztaty i wycieczki. Uczniowie walczą również o puchar „Najlepszej klasy”. Przypominamy również, że każdy wtorek to dzień ciszy!!!
Samorząd czeka również na propozycje działań ze strony uczniów i rodziców.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!