Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Chłopcy z Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie, wyszli z inicjatywą aby 8 marca 2016 r. był wyjątkowo miłym dniem dla wszystkich kobiet w naszej szkole - tych dużych i tych małych. 

Uczniowie przygotowali  zabawną inscenizację,  którą zaprezentowali na apelu szkolnym. Wierszem i piosenkami  podziękowali za uśmiech i ciepło wszystkim paniom. Trafnie dobrane utwory muzyczne i tańce w przebraniach wprawiły wszystkich w świetny nastrój.  Na koniec męska część  naszej szkolnej społeczności, przy nastrojowej muzyce wręczyła wszystkim paniom kwiaty. Następnie  Pani Dyrektor złożyła  życzenia wszystkim paniom i dziewczętom, a chłopcom podziękowała za atrakcyjny program.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd