Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Wycieczki do biblioteki zawsze są dla dzieci ogromną frajdą. Nie ma chyba lepszej okazji ku temu, aby „zaprzyjaźnić” się z książką i rozwinąć swoje zainteresowania czytelnicze. 20 października 2015 r. uczniowie klas V i VI ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie pod opieką swoich wychowawców p. Doroty Padewskiej i p. Anny Małeckiej odwiedzili Gminną Bibliotekę Publiczną w Małkini. 

Pani Dyrektor Lidia Kowińska oraz p. Bożena Lińska pokazały uczniom, jak korzysta się z tradycyjnego katalogu kartkowego oraz z katalogu elektronicznego. Dużym zainteresowaniem wśród uczniów cieszyły się nowości wydawnicze, które przez niektórych uczniów zostały wypożyczone. Dwie godziny spędzone w bibliotece wśród książek, które jeszcze pachną świeżą farbą drukarską, zakończyły się wręczeniem dyplomów oraz pamiątkowym wpisem do kroniki. Niebawem będziemy obchodzić Dzień Wszystkich Świętych, dlatego też nie zapomnieliśmy oddać hołdu i zapalić zniczy na cmentarzu żołnierzy poległych podczas I i II wojny światowej oraz pomodlić się pod pomnikiem naszego rodaka Papieża Jana Pawła II. Na zakończenie wycieczki po naszej Małkini poszliśmy na pizzę. Do szkoły wróciliśmy uśmiechnięci z głowa pełną wrażeń.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd