Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

„Gdyby mieć najpiękniejsze na świecie diamenty,
gdyby mieć miliony w złotych szkatułach zamknięte,
może wtedy moglibyśmy spłacić te odwieczne długi
Waszej ciężkiej pracy i zasługi wieloletniej opieki,
trudu, poświęcenia, nocy nieprzespanych i wyrozumienia.
Lecz... diamentów i złota my nie posiadamy,
serca swe i miłość w zamian Wam oddamy...”

W Dniu Edukacji Narodowej, który obchodzono w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie 14 października 2015 roku, ze strony uczniów padło wiele pięknych  i wyjątkowych słów. Ich podziękowanie to wdzięczność i obietnica, że wyrosną na wartościowych ludzi. 

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Pani Bożena Kordek, Sekretarz Gminy Pan Dariusz Chmielewski, Radny Gminy Pan Leszek Siwek, Sołtys wsi Klukowo Pani Marzena Szulęcka oraz Rodzice, Nauczyciele i pracownicy szkoły. Podziękowaniom i życzeniom towarzyszyły kwiaty, wspomnienia i wzruszenie. Święto Edukacji Narodowej jest zawsze doskonałą okazją do wręczenia nagród wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom administracyjnym za ich codzienną pracę i stwarzanie warunków, które sprzyjają właściwej jakości kształcenia i wychowania młodzieży.

W tym samym dniu odbyła się uroczystość Ślubowania Uczniów Klasy I. Pierwszaki  przedstawiły program artystyczny przygotowany pod kierunkiem pani Małgorzaty Majewskiej,  zaś dyrektor szkoły Pani Zofia Koziara  dokonała pasowania pierwszaków na uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie. Niespodzianką były ,,Mega” prezenty otrzymane od Pani Wójt i pozostałych zaproszonych gości. Uroczystość dopełnił słodki poczęstunek dla wszystkich zebranych i pamiątkowe zdjęcie.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd