Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Ostatni dzień lata, 23 09.2015r., uczniowie Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie spędzili na wycieczce w Ugniewie. Pogoda dopisała, więc udało się upiec na ogniu kiełbaski, w cieple jeszcze letniego słoneczka. Każde dziecko miało możliwość przejechania się na koniu pod bacznym okiem instruktora. Dzieci zwiedzały stadninę koni oraz oglądały inne zwierzęta z gospodarstwa agroturystycznego. Duże zainteresowanie budziły kozy, szynszyle i króliki. 

A konie , łagodne jak baranki dały się pogłaskać i woziły każde dziecko na swoim grzbiecie z końską dumą. Dopełnieniem były warsztaty edukacyjne, ściśle związane z realizacją treści programowych dnia, które miały początek już w szkole. Dzieci rysowały , malowały i lepiły konie z plasteliny. Wszystkie prace były piękne i na pewien czas będą zdobiły ściany naszego korytarza, a najciekawsze zostały nagrodzone. Najwięcej radości sprawiły wszystkim zabawy ruchowe na świeżym powietrzu, no i oczywiście degustacja pieczonej na ognisku kiełbaski. Dzień , w którym pożegnaliśmy lato można zaliczyć do udanych, a emocje pozostaną w naszej pamięci na długie jesienne wieczory.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!