Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W piątek 12.05.2017 r. w naszej szkole odbyła się ciekawa lekcja przyrody dla młodszych uczniów. Honorowy gość, pan Cezary Prończuk, lekarz weterynarii, okazał się prawdziwą skarbnicą wiedzy na temat zwierząt. Dzieci zasypały go gradem pytań na temat pielęgnacji kotów, psów, królików, chomików, rybek i innych domowych pupilów. 

Gość cierpliwie odpowiadał, kładąc nacisk na sprawę bezpieczeństwa w postępowaniu ze zwierzętami oraz podkreślał odpowiedzialność człowieka za zwierzę, które wziął pod opiekę. Opowiadał też o swoim zawodzie, nazywając siebie „nieludzkim doktorem”, bo nie leczy ludzi. Jednak wszyscy   wiedzą, że pan doktor traktuje swoich pacjentów bardzo po ludzku. Leczenie zwierząt to jego powołanie. Uczniowie podziękowali za interesujące spotkanie.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!