Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Takie hasło przyświecało akcji zbiórki suchej karmy dla psów ze schroniska BĄKÓWKA z Ostrowi Maz.

Zbiórka trwała od 13 do 19 grudnia 2016r, której pomysłodawcą była klasa VI z wychowawca p. Dorotą Padewską. Celem nadrzędnym podejmowanego przez nas przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt ze schroniska, poza tym kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce żywności dla zwierząt. 

5 stycznia 2017 r. zawieźliśmy zebraną karmę do schroniska. Przywitał nas miły właściciel i trzy przesympatyczne psy. W schronisku byliśmy niestety tylko przez niecałą godzinę,

ponieważ pogoda nam nie pozwoliła zostać dłużej. Wszyscy uczestnicy wycieczki postanowili, co jakiś czas pomóc tym psom. Apelujemy do wszystkich POMAGAJCIE, bo naprawdę warto.

Wychowawca dziękuje rodzicom za pomoc w zorganizowaniu wycieczki.

 

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!