Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

22 grudnia 2016 roku w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie odbyło się spotkanie wigilijne.Na początku głos zabrała p. Dyrektor Zofia Koziara serdecznie witając wszystkich, którzy skorzystali z zaproszenia. Następnie miały miejsce  przepiękne Jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły. 

Oprócz wspaniałej gry aktorskiej i anielskiego śpiewu, na uwagę zasługiwała także ciekawa dekoracja oraz stroje występujących. Wiele osób pracowało nad całokształtem tej uroczystości, ale efekt był zadowalający. Skłoniło to do refleksji niejedną osobę na widowni. Dowodem były gorące brawa, które „mali aktorzy” otrzymywali w trakcie i na koniec przedstawienia.
Po części artystycznejp. Dyrektor podziękowała młodym artystom i ich opiekunom za przygotowanie Jasełek oraz złożyła zaproszonym gościom i uczniom życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Następnie głos zabrała Pani Wójt Bożena Kordek oraz ks. Proboszcz Jarosław Hrynaszkiewicz. Po życzeniach  i  wspólnej modlitwie wszyscy dzielili się opłatkiem, a na zakończenie uroczystości każde dziecko otrzymało paczkę ze słodkimi niespodziankami i życzeniami od Pani Wójt.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!