Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

9 stycznia 2017 r. klasa VI z wychowawcą p. Dorotą Padewską wybrała się na całodniową wycieczkę do Warszawy. Dzień był mroźny, pod nogami skrzypiący śnieg dlatego postanowiliśmy spędzić go w miłej świątecznej jeszcze atmosferze spacerując Krakowskim Przedmieściem i podziwiając piękne bożonarodzeniowe dekoracje. Przy okazji odwiedziliśmy „ławeczkę „ naszego patrona ks. Jana Twardowskiego otulając go ciepłym szalikiem. 

Naszą uwagę zwrócił także oznakowany samochód z prezydentem i jego ochroną, który właśnie wyjeżdżał z pałacu prezydenckiego. Poza tym byliśmy również w kinie na filmie „ Za niebieskimi drzwiami”, który na pewno wszystkim na długo zapadnie w pamięci.

Wycieczka należała do udanych i wszyscy szczęśliwie wróciliśmy liniami PKP do domu. Wychowawca dziękuje panu Danielowi Zadroga za opiekę nad dziećmi podczas wycieczki.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!